این بدترین اشتباه شما می توانید هنگام غذا خوردن در رستوران ها دوباره به گفته کارشناسان بهداشت و درمان

به عنوان برخی از رستوران ها دوباره شروع به باز کردن آن یک ایده خوب برای در نظر گرفتن نوع اقدامات احتیاطی شما ب

توسط RECORDEJADID در 3 خرداد 1399

به عنوان برخی از رستوران ها دوباره شروع به باز کردن آن یک ایده خوب برای در نظر گرفتن نوع اقدامات احتیاطی شما باید در حالی که ناهار خوری. تجربه را به عنوان امن که ممکن است بسیاری از رستوران های ساخته شده به روز رسانی به طور منظم خود را از سیاست از جمله اضافه کردن اجتماعی فاصله مورد نیاز و ظرفیت محدود. وجود دارد دیگر مراحل است که شما به عنوان مشتری می تواند به عنوان به خوبی برای کمک به ایمنی.

با که در ذهن نگه داشتن خواندن برای بدترین اشتباه شما می توانید هنگام غذا خوردن در یک رستوران!

washing hands

شاتر

نه شستن دست های خود را

شستن دست های خود را بسیار مهم است که آن را می آید برای جلوگیری از گسترش COVID-19. این به این معنی شستن آنها با آب و صابون به مدت حداقل 20 ثانیه.

این بهداشت عمل بسیار مهم است زمانی که شما بازگشت به رستوران ها و آزمایش اخیر نشان می دهد که ضرورت آن است.

woman in restaurant

شاتر

اخیر ویروسی تصویری از ژاپن شبیه سازی گسترش میکروب ها و ویروس ها در محیط است.

سی ان ان توضیح میدهد: "این ویدئو نشان می دهد که 10 نفر از آمدن به رستوران با یکی به طور خاص به عنوان یک "آلوده" فرد است. فلورسنت ماده فقط قابل مشاهده در زیر نور سیاه و سفید اعمال می شود بر روی آن شخص دست, نمایندگی میکروب از یک سرفه یا عطسه. هر شرکت کننده می رود و سپس در مورد بوفه به عنوان آنها به طور معمول نه با توجه به پتانسیل آلودگی."

در پایان این ویدئو شرکت کنندگان در تاریکی زیر نور سیاه و سفید به ببینید که چگونه آن را گسترش--و نتایج نشان داد که "عفونت" در حال گسترش به مواد غذایی در خدمت ظروف و بشقاب و چهره دیگر شرکت کنندگان است.

waitress with mask

شاتر

این آزمایش است که یک کپی کامل از چگونه COVID-19 خواهد در یک رستوران.

Kentaro ایواتا, یک متخصص بیماری های عفونی در کوبه دانشگاه توضیح داد: "این آزمایش فقط توصیف امکان گسترش تماس و اثبات نیست از آنچه اتفاق افتاده است به طوری که تمایز به وضوح ساخته شده بین آنچه اتفاق می افتد و آنچه اتفاق می افتد."

buffet

شاتر

اما در آزمایش دوم هر کس (از جمله "آلوده" participant) شسته دست خود را و در زمان لازم اقدامات احتیاطی از قبیل پاک کردن بالا لمس سطوح.

نتایج بسیار متفاوت بودند: "زمانی که شرکت کنندگان رفت و در زیر نور سیاه و سفید هیچ کدام از این ماده از "آلوده" فرد در حال گسترش به دیگر شرکت کنندگان است."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن