این سالم ترین درایو از طریق صبحانه است, به گفته کارشناسان

همه می دانند که صبحانه مهم ترین وعده غذایی روز است، اما گاهی اوقات می تواند سخت باشد برای پیدا کردن زمان در صب

توسط RECORDEJADID در 20 مرداد 1399

همه می دانند که صبحانه مهم ترین وعده غذایی روز است، اما گاهی اوقات می تواند سخت باشد برای پیدا کردن زمان در صبح خود را به بشینم به خوردن - چه کسی به غذا. بسیاری از مردم برای غذا گرفتن برای صبحانه انتخاب کردن, که لزوما برای شما بد نیست تا زمانی که شما می دانید چه چیزی را به سفارش. بیشترین گزینه های صبحانه یا گرفتن صبحانه، غذاهای سریع هستند که می تواند ناسالم باشد. اما اگر غذای مناسب سفارش دهید، می توانید صبحانه ی سالم مصرف را با تلاش یکم داشته باشد.

راه جدید نابغه برای از بین بردن فلاش های داغ بدون هورمون

oatmeal healthy drive through breakfast

مهم ترین چیزی که باید در ذهن داشته باشید در هنگام سفارش فست فود یا رانندگی از طریق وعده های غذایی این است که واقعا در آنچه شما در حال خوردن نگاه کنید. بدترین اشتباه شما می توانید انجام سفارش صبحانه است که در چربی یا سدیم بالا است زیرا که می تواند به این معنی است که شما بیشتر از مصرف روزانه توصیه می شود خود را خیلی زود در روز.

oatmeal healthy drive through breakfast

اما تنها غذایی که می توانید با آن اشتباه نکنید، جو دوسر است. • غذاهای سریع ترین و یا رانندگی را از طریق رستوران ها در خدمت جو دوسر در منو. استارباکس، به طور خاص انتخاب بزرگ جو جو دوسر.

oatmeal healthy drive through breakfast

استارباکس با استفاده از مخلوطی از جو دوسر از فولاد های نورد شده و سبوس دار، جو دوسر خود را می سازد. آن را ارائه می دهد دو گزینه بلد در منوی خود را: کلاسیک, با toppings از آجیل, خشک باروو و شکر قهوه ای, یا زغال اخته با شربت agave برای شیرین کردن به جای شکر.

oatmeal healthy drive through breakfast

oatmeal است که همیشه انتخاب بسیار خوبی برای صبحانه به دلیل آن است که در فیبر و آنتی اکسیدان ها بالا است. کمک می کند تا روز خود را با انرژی و لود شده با مواد مغذی شروع می شود.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de