این بهترین راه برای جلوگیری از افزایش چربی به گفته کارشناسان

با بسیاری از ورزشگاه هنوز بسته و مردم صرف زمان بیشتری را در خانه (و خوردن استرس) افزایش وزن در دوران قرنطینه ط

توسط RECORDEJADID در 19 تیر 1399

با بسیاری از ورزشگاه هنوز بسته و مردم صرف زمان بیشتری را در خانه (و خوردن استرس) افزایش وزن در دوران قرنطینه طبیعی است. اما اگر شما به خودتان پیدا کنید در قرار دادن برخی از وزن و می خواهید برای ایجاد یک تغییر وجود دارد برخی از روال تغییرات شما می توانید شروع به اجرای برای دیدن نتایج سریع تر.

با که در ذهن نگه داشتن خواندن برای بهترین راه برای جلوگیری از افزایش چربی به گفته کارشناسان!

در اینجا که در آن به خرید یک دست ساز ایتالیایی کیف دستی در یک قیمت عادلانه

woman sitting on couch

شاتر

یکی از بزرگترین مجرمان از افزایش وزن است در واقع آنچه شما غذا خوردن--آن است که چگونه اغلب شما حرکت می کند. زندگی سبک زندگی بیحرکت است کمک کننده به کاهش وزن و وزن اضافه کنید.

با توجه به Healthline "مطالعه در 464 افراد مبتلا به چاقی و اضافه وزن پیدا کردم که آنها به طور متوسط روزانه نشسته بود 6.2 ساعت در روز و 6 ساعت در روز کاری. کار مربوط به وظایف بودند بزرگترین کمک کننده به دنبال تماشای تلویزیون است."

یک سبک زندگی فعال می تواند منجر به افزایش وزن و بیماری های مزمن بنابراین گام برای تبدیل شدن به فعال تر برای سلامت شما مهم است به طور کلی.

women walking

شاتر

با در نظر گرفتن ترکیب فعالیت بیشتر به زندگی روزمره خود را می تواند یک تفاوت بزرگ وقتی که می آید برای جلوگیری از افزایش وزن ناخواسته.

با توجه به دائم "برای جلوگیری از افزایش وزن کارشناسان توصیه می کنند با اضافه کردن 2,000 مراحل بعد به روال خود انجام قدرتی دو تا سه بار در هفته و اصلاح 100 کالری از رژیم غذایی خود را هر روز."

woman walking

شاتر

اکثر مردم به خوبی آگاه هستند که رژیم غذایی و ورزش به عوامل بسیار مهم در هر گونه تلاش برای از دست دادن وزن, اما آنها ممکن است کمتر احتمال دارد به رسمیت شناختن خود را چگونه سبک زندگی بیحرکت است کمک به کاهش وزن.

با که در ذهن ساخت برخی از تغییرات در روال عادی خود را--اضافه کردن در استراحت در طول روز به صورت سریع (اجتماعی دور) راه رفتن در اطراف محله خود را می تواند کلیدی در دفع بیش از حد وزن.

flat stomach

شاتر

"عضله فعال متابولیکی و به حداقل رساندن طبیعی عضلانی از دست دادن شما باید از لحاظ جسمی فعال هر روز از جمله آموزش مقاومت در برابر دو تا سه بار در هفته" فیزیولوژیست ورزشی Felicia Stoler, RD, میزبان TLC عسل ما در حال کشتن کودکان و نوجوانان گفت: دائم. "توسط فعال بودن شما می توانید لذت بردن از کالری بیشتر بدون به دست آوردن وزن--اگر شما انتخاب می کنید کالری خود را عاقلانه است."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن