این راز درباره خارج شده و فقط ما می تواند آن را باور نمی کند!

خانواده یک Walmart کارمند که درگذشت از عوارض COVID-19 واصل شده اند عمدی طرح دعوی در دادگاه علیه این شرکت است.

توسط RECORDEJADID در 25 اردیبهشت 1399

خانواده یک Walmart کارمند که درگذشت از عوارض COVID-19 واصل شده اند عمدی طرح دعوی در دادگاه علیه این شرکت است.

با توجه به طرح دعوی در دادگاه وندو ایوانز گفت: مدیران فروشگاه که او تا به حال علائم کروناویروس اما نادیده گرفته شد. 51 سال بعد از تصویب به دور از ویروس دو روز بعد.

ادامه مطلب: Costco فقط ساخته شده یک تغییر بزرگ به آن فروشگاه و مشتریان هستند ناجور!

این خانواده ادعا می کند که خرده فروش می دانستم که در مورد وندو علائم و آنها را نادیده گرفته قرار دادن زندگی خود را در خط.

در بیانیه ای خارج شده و دقیق اقدامات ایمنی آن را گرفته و آن را گفت این است که "دل در عبور از دو نفر از همکاران ما در پارک همیشه سبز فروشگاه و ما در حال عزاداری همراه با خانواده های خود."

وندو شد 15 سال کارمند شرکت; او به عنوان یک شبه انبار و نگهداری دیپلم در یک فروشگاه در پارک همیشه سبز در نزدیکی شیکاگو است.

طرح دعوی در دادگاه واصل در Cook County, ایالات متحده است که به فروشگاه فرستاده او را به خانه از کار در مارس 23. او مرده در خانه اش دو روز بعد. وندو خانواده ادعا می کند که او تنها کارمند در معرض خطر در فروشگاه کت و شلوار ادعا می کند که کارکنان دیگر نشان داد نشانه هایی از این ویروس بیش از حد و حتی فوت در مارس 29.

ادامه مطلب: Walgreens فقط اعلام تکان دهنده ترین تا کنون--مشتریان ناجور!

طرح دعوی در دادگاه مدعی سهل انگاری به این دلیل که فروشگاه نیست, پاک, فروشگاه, اجرای, اجتماعی, فاصله, اطلاع کارکنان در مورد همکاران که نشان علائم ویروس و یا ارائه دستکش و ماسک.

خرده فروش گفت: آن-تمیز فروشگاه بود و شخص ثالث و وزارت بهداشت بازرسی آن است. آنها نیز به اجرا در بهداشت و سلامت دیگر اقدامات مانند اضافه کردن عطسه سپاه پاسداران در ثبت پول نقد و با استفاده از کف کن به نشان می دهد اجتماعی فاصله پروتکل در خط.

"ما این موضوع را به طور جدی و پاسخ دادگاه یک بار ما خدمت شده است با شکایت" آن را گفت.

بیشتر در این داستان به عنوان آن را توسعه!tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de