این راز درباره خارج شده و فقط به بیرون درز کرد—مشتریان پس از جا در رفته!

خارج شده و به تازگی اعلام کرد که خود را ارشد, خرید ساعت باقی خواهد ماند محفوظ برای سالمندان به طور نامحدود با

توسط RECORDEJADID در 1 تیر 1399

خارج شده و به تازگی اعلام کرد که خود را ارشد, خرید ساعت باقی خواهد ماند محفوظ برای سالمندان به طور نامحدود با امید نگه داشتن ریسک بالا از مشتریان امن در حالی که خرید در میان coronavirus. در حال حاضر ارشد خرید پنجره سه شنبه ها از 6 به 7 هستم منجر به بسیاری از مشتریان به شکایت آن است که خیلی زود است.

Walmart

شاتر

Walmart ارشد معاونت تام بخش توضیح داد: این تصمیم برای حفظ ارشد, خرید ساعت: "این زمان فوق العاده ای است و ما دائما به دنبال راه های ما می تواند کمک به ارائه که همان صلح از ذهن به تمام مشتریان ما به خصوص کسانی که بیشتر در معرض خطر است."

Walmart

شاتر

با وجود این نیت خوب بسیاری از Walmart ارشد مشتریان ناراضی هستند و در مورد قاب زمان. با توجه به Inc., چند مشتریان شکایت کرده اند در مورد این که بیش از حد در اوایل صبح و همچنین اشاره به این که آن را تنها متعلق به یک روز در هفته است.

Walmart

شاتر

یکی ارشد نوشت: "من می خواهم از خواب بیدار در 4:30 لباس پوشیدم و از در بیرون 5:30 به منظور رسیدن در خارج 6:00.من نمی رانندگی در تاریکی برای ایمنی خود را."

یکی دیگر از خوان بیان ناکامی های خود را: "من یک دم پایان Baby Boomer و بیش از 60 سال سن دارند. در حالی که این قابل تحسین است که خارج شده (و دیگر خرده فروشان) در حال باز کردن اولیه برای سالمندان و کسانی که سیستم ایمنی بدن/بهداشت و سلامت دیگر مسائل مربوط به من نمی شود گرفتن تا ساعت 5 به خرید بروید!"

Walmart

شاتر

علاوه بر این مشتریان شکایت کرده اند که برخی از مکان های خارج شده نیست اجرای ارشد-تنها خرید محدودیت و اجازه می دهد جوانتر خریداران در فروشگاه در طول این سایت متعلق به پنجره.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب