این راز در مورد تام بردی و Gisele Bündchen ازدواج فقط–ما می تواند آن را باور نمی کند!

تام بردی شوکه New England Patriots طرفداران زمانی که او اعلام کرد که او خواهد بود امضای قرارداد با Tampa Bay B

توسط RECORDEJADID در 6 تیر 1399

تام بردی شوکه New England Patriots طرفداران زمانی که او اعلام کرد که او خواهد بود امضای قرارداد با Tampa Bay Buccaneers. فرض بر این است که بسیاری از بردی که تا به حال 20 سال اجرا با میهن پرستان خواهد بازنشسته به جای تجارت تیم است.

در میان خود, اعلام, Gisele Bündchen, بردی را نشان داد پشتیبانی برای تصمیم گیری. سوپر نوشت: در Instagram, "بوستون بوده است تا به ما خوب و همیشه در قلب ما...با تشکر از شما به هر کسی که شده است تا حمایت از شوهرم و خانواده ما در طول این همه سال. ما شما را از دست ندهید!"

Bündchen حمایت کرده است ادامه داد: به عنوان بردی شروع به کار با تیم جدید خود را.

راه آسان برای دریافت دیگر فولر مو برای تابستان

Tom Brady and Gisele Bundchen

بردی به تازگی به اشتراک گذاشته عکسی از او و ورزشی Buccaneers نیوجرسی ابراز هیجان خود را در این عنوان: "همه کلاه: LFG."

Bündchen بود سریع به اظهار نظر در مورد شوهر او را پست و نوشتن "چه عیار!!!" با چهار آتش emojis.

Tom Brady and Gisele Bundchen

بردی خانواده نیست فقط یکی هیجان زده در مورد تیم جدید خود را. The Buccaneers Instagram نیز به اشتراک گذاشته شده عکس از ورزشکار در لباس جدید, شرح, پست, "او در اینجا و او عالی است."

Tom Brady and Gisele Bundchen

این زن و شوهر شده است استقبال از خانه جدید خود را در قرنطینه. یک منبع گفت: "ما هفتگی است که آنها "با محبت گرم آب و هوا." به علاوه, در خانه جدید خود را کامل است با "یک نمایش زیبا مشرف به خلیج."

این منبع همچنین توضیح داد که چگونه این زن و شوهر بود و دست زدن به چالش های قرنطینه با تمرکز بر روی مثبت.

خودی توضیح داد: "با قرنطینه آن را یک چالش برای آنها مانند هر پدر و مادر در تلاش برای چوب به یک روال عادی در خانواده است."

Tom Brady and Gisele Bundchen

این خانواده در تلاش است برای لذت بردن از وقت خود را با هم در حالی که بردی نیست بیش از حد شلوغ است: "اما این زمان اضافه هم یک نعمت است. آنها در حال ساخت بیشتر از آن را در خارج از فصل و اولویت خانواده زمان قبل از آموزش واقعا لگد به دنده بالا برای تام."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب