این راز در مورد تیلور سویفت فقط–ما خیلی شگفت زده کرد!

اگر شما شده اند پس از تیلور سویفت و Scooter Braun , درام, شما می دانید که سریع خوشحال است. براون به دست آورد و

توسط RECORDEJADID در 19 خرداد 1399

اگر شما شده اند پس از تیلور سویفت و Scooter Braun , درام, شما می دانید که سریع خوشحال است. براون به دست آورد و استاد حقوق سویفت اولین آلبوم شش سال گذشته با خرید دستگاه بزرگ سوابق. سریع بود که این فرصت را به خرید خود را کارشناسی ارشد شده است بسیار آوازی در مورد وضعیت او ابراز کردند.

اخیرا به نظر می رسد که سریع پیدا کرده است یک راه گریز در توافق با ماشین ثبت که می گوید که او نمی تواند rerecord تا نوامبر سال 2020 است.

نگه داشتن خواندن برای تمام جزئیات!

Taylor Swift

در ماه مه سویفت مشترک یک پوشش از آهنگ "نگاه آنچه که شما ساخته شده من" بود که به ویژه در "قتل حوا" موسیقی متن فیلم.

در آن زمان خواننده های مشترک پوشش در توییتر همراه با یک پیام: "بسیار دامن زده در مورد این پوشش از lwymmd در @KillingEve توسط جک پلنگ و دلفین باشگاه!!"

Taylor Swift

اما طرفداران شد و سریع به اشاره است که هیچ کس شنیده است از "جک پلنگ و دلفین باشگاه است."

به علاوه, این, سریع, پوشش, است, ظاهرا, تنها, ترانه اعتبار به آنها.

Taylor Swift

این همه نیست. یکی از این ذکر شده تولید پوشش توسط Nils Sjoberg یک نام مستعار سویفت قبلا استفاده می شود زمانی که او مشغول به کار بر روی آهنگ "این چیزی است که شما برای آمد" با آن پسر Calvin Harris.

Taylor Swift

برخی از طرفداران و حتی گمانه زنی هایی که خواننده در پشت جلد می تواند سویفت و برادر, Austin. با توجه به ایمیل های روزانه این نظریه است از سوال. ظاهرا سویفت قبلا صحبت به قمر والر-پل نشان می دهد تهیه کننده اجرایی در مورد برادرش انجام یک آهنگ به صورت "قتل حوا."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن