این راز در مورد هری پاتر و شاهزاده & Meghan Markle فقط–ما می تواند آن را باور نمی کند!

با تمام این شایعات بی اساس و ساخته شده برای تلویزیون داستان ما دیده ایم در مورد Meghan Markle و پرنس هری, آن ر

توسط RECORDEJADID در 20 اردیبهشت 1399

با تمام این شایعات بی اساس و ساخته شده برای تلویزیون داستان ما دیده ایم در مورد Meghan Markle و پرنس هری, آن را سخت بدانید که چه مقدار از آن است که واقعا درست است. ما ممکن است مجبور به صبر بسیار طولانی. وجود دارد یک بیوگرافی در آثار است که در مجموعه ای منتشر خواهد شد در این تابستان.

Prince Harry and Meghan Markle

چلپ چلوپ اخبار

هارپر بازار آمریکا تایید کرده است که یک کتاب در مورد مگان و هری زندگی تا کنون منتشر خواهد شد در ماه اوت است. این کتاب با عنوان پیدا کردن آزادی: هری و مگان و ساخت مدرن خانواده سلطنتی.

Prince Harry and Meghan Markle

چلپ چلوپ اخبار

زیستی را ارائه ناشناخته جزئیات هری و مگان زندگی با هم و برطرف کردن شایعات و تصورات غلط در مورد زن و شوهر به تصویر کشیده شده در رسانه ها. اعتقاد بر این است که هر دو Meghan و هری مصاحبه با نویسندگان قبل از مهاجرت به کانادا در اوایل این سال است.

Prince Harry and Meghan Markle

چلپ چلوپ اخبار

این کتاب خلاصه می گوید که "صادقانه و نزدیک و خلع سلاح پرتره از یک, اعتماد به نفس, تاثیر گذار و رو به جلو فکر کردن زن و شوهر که بي پروا به شکستن با سنت مصمم به ایجاد یک مسیر جدید و دور از انظار و اختصاص داده شده به ایجاد یک میراث انسانی است که تفاوت عمیقی در جهان است."

Prince Harry and Meghan Markle

چلپ چلوپ اخبار

این زن و شوهر شده است تخمگذار پایین پس از مهاجرت به لس آنجلس و نه اعلام کرده و نه تایید شده نسخه آتی بیوگرافی. این کتاب در اصل برنامه ریزی شده برای انتشار در ماه ژوئن سال جاری بود اما بدون شک تاخیر به علت بیماری همه گیر کوروناویروس. در حال حاضر آن را در دسترس برای پیشسفارش و تا کنون به نظر می رسد مانند آن را فقط رفتن به در دسترس خواهد بود در انگلستانtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن