این راز در مورد Meghan Markle فقط–& طرفداران خوشحال نیست!

به نظر می رسد مانند coronavirus همه گیر شدن است بهترین دوشس Sussex. پس از تنها بیرون رفتن یک انگشت شماری از با

توسط RECORDEJADID در 10 مرداد 1399

به نظر می رسد مانند coronavirus همه گیر شدن است بهترین دوشس Sussex. پس از تنها بیرون رفتن یک انگشت شماری از بار برای خیریه کار به نظر می رسد که Meghan Markle تا به حال فقط در مورد به اندازه کافی اجتماعی فاصله. شایعه است که Markle و شوهرش پرنس هری, هستند احساس cooped و به دنبال به ترک شهر برای آینده او تولد.

ساده ترین راه برای ذخیره پول در هنگام خرید آنلاین

Meghan Markle

چلپ چلوپ اخبار

زن و شوهر نقل مکان به لس آنجلس بازگشت و در بهار و ساکن در تولید تایلر پری عمارت. این زن و شوهر تنها دیده شده است چند بار در اطراف شهر معمولا برای خیریه توابع. یک منبع آگاه گفت: Daily Mail که Markle احساس cooped و می خواهد به خارج از شهر به جشن تولد او در 4 آگوست.

Meghan Markle

چلپ چلوپ اخبار

تولد مقصد شایع است به رفسنجان یک شهر در خارج از سانتا باربارا. خودی همچنین فاش کرد که Markle می خواهد هر مهمان حضور او با هم تست کنید برای COVID-19. لیست مهمان ظاهرا فقط تعداد انگشت شماری از دوستان نزدیک او و حزب برگزار می شود خارج.

Meghan Markle

چلپ چلوپ اخبار

یا نه شایعات اثبات درست باشد و Markle می کند در واقع به طرح های تولد با هم برای خودش شانس هستند آن خواهد شد در پایین کلید. او 38th تولد بود پایین کلید امر در انتخاب او و هری کلبه در Frogmore.

Meghan Markle

چلپ چلوپ اخبار

حتی پس از CDC توصیه می کند محدود کردن سفر و گردهمایی با غیر فوری اعضای خانواده در طول این زمان. کالیفرنیا است که در حال حاضر شاهد افزایش COVID-19 عفونت است و اتفاقا یکی از بزرگترین نقاط داغ از موارد در آمریکا مانند بسیاری از مردم خسته از این همه گیر این امر می تواند خوب به دور برای یک آخر هفته. شاید ماندن در خانه و جشن خواهد بود عاقلانه انتخاب کنید.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de