This Huge Secret About Kim Carlos & کانیه West's Marriage Just Got Out–How Are Their Kids Handling This?!

ازدواج کیم کارداشیان و کانیهوست به نقطه سنگی برخورد کرده است. با سوگ توییتر اخیر غرب و مبارزات انتخاباتی ریاست

توسط RECORDEJADID در 5 شهریور 1399

ازدواج کیم کارداشیان و کانیهوست به نقطه سنگی برخورد کرده است.

با سوگ توییتر اخیر غرب و مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری خود را، همه چیز قطعا با زن و شوهر متشنج شده است. به تازگی پاپاراتزی نیز کیمی را گرفتار داشتن گفتگوی گرمی کرد که کیم را در اشک رها کرد.

با در نظر گرفتن آن، هنگامی که گزارش هایی در مورد این دو که با هم سفر خانوادگی می کنند، منتشر شد، طرفداران امیدوار بودند که مشکلات شان ممکن است حل شود. متاسفانه به نظر نمی رسد که چنین باشد.

ادامه خواندن برای جزئیات بیشتر!

این دستبندهای 29 دلاری *So* محبوب هستند

Kim Kardashian and Kanye West

اسپلش نیوز

کیم، کانیه و فرزندانشان در اوایل ماه اوت به جمهوری دومینیکن سفر کردند و به نظر می رسید اوضاع خوب پیش می رود.

یک منبع به مردم گفت:«آنها هفته خانوادگی خوبی در جمهوری دومینیکن داشتند. اونا دارن تعطيلات خانوادگي رو ادامه ميده کيم و کني دارن با هم کنار مياد هر دو بسیار شادتر به نظر می ر رند.»

Kim Kardashian and Kanye West

Shutterstock

منبع دیگری به خروجی گفت که رپر «در حال حاضر واقعاً از وقت خانوادگی اش لذت می برد.» به علاوه، وست ظاهراً «در جای بزرگی» بود و احساس «الهام خلاقانه» کرده است.

با این حال، این بدان معنا نیست که همه مسائل آنها حل شده است. در واقع، یک گزارش اخیر از مردم توضیح می دهد که آنها تصمیم گرفته اند به زندگی جداگانه ادامه دهند.

Kim Kardashian and Kanye West

اسپلش نیوز

در حالی که کیم به همراه فرزندانشان به لس آنجلس بازگشته است، وست به وایومینگ بازگشته است.

یک منبع توضیح داد که در حالی که کیم "خوشحال است که بازگشت" در لس آنجلس، وایومینگ "جایی است که [غرب] می خواهد زندگی کند."

Kim Kardashian and Kanye West

اسپلش نیوز

خودی به خروجی گفت: «کیم هنوز بر ساخت کار ازدواجش متمرکز به نظر می رسد. او بسیار آرام در مورد برنامه های دقیق خود را برای آینده است، اما در حال حاضر، او به نظر می رسد خوب با کانیه زندگی در وایومینگ. او با مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری پیش می رود. این تصمیمی است که هیچ نمی تواند نظرش را در مورد آن تغییر دهد.»

این که آیا آنها قادر خواهند بود به جلو در حال حاضر به عنوان یک خانواده هنوز هم نامشخص به نظر می رسد.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
مقالات مشابه
نظرات کاربرن