Ahuge Secret About Ben Affleck & Ana De Armas Buying A House Just Got Out

Paparazzi را گرفتار بن افلک و آنا د Armas در بسیاری از پیاده روی در سراسر قرنطینه، که برای یک زن و شوهر جدید خ

توسط RECORDEJADID در 22 مرداد 1399

Paparazzi را گرفتار بن افلک و آنا د Armas در بسیاری از پیاده روی در سراسر قرنطینه، که برای یک زن و شوهر جدید خیلی غیر معمول نیست. با این حال ، آخرین عکس از این دو تا اشاره به یک گام جدید و جدی در رابطه خود.

به طور خاص، جفت شده اند گشت و گذار در یک خانه با هم خال خال دار می تواند آنها را در حال حرکت در با هم در حال حاضر؟

برای هر چیزی که می دانیم به خواندن ادامه بده!

بزرگترین فروش در مد در حال پایین رفتن در حال حاضر!

Ben Affleck and Ana de Armas

عکس ها نشان می دهد که زن و شوهر در حال نگاه کردن به خواص در ونیز با هم در اوایل ژوئیه، نشان می دهد که آنها ممکن است در حال حرکت در با هم به زودی! به گفته جزابل، خانه های این منطقه هزینه بسیار خوبی دارد: "یک اسکرول سریع از طریق زیلو نشان می دهد که میانگین اموال ونیز برای هر نقطه بین 2 میلیون تا 10 میلیون دلار می رود."

اگر چه این زوج تایید نکرده اند که هنوز این مرحله بعدی را بر می دارد، اما قطعاً به نظر می رسد که رابطه شان در مسیر درست پیش می ره.

Ben Affleck and Ana de Armas

به گفته بازار هارپر،افلک اخیراً د آرماس را به دوستان خوبش، مت دیمون و همسرش لوسیانا باروزو معرفی کرد. زوج ها با هم در مالیبو با هم قرار میذاشتن و یه مدت رو کنار هم توی ساحل میگذرونن و اونا روی پلیس بسته بندی میکردن

Ben Affleck

-اين همه نيست . همچنین افلک می خواهد فرزندانش را معرفی کند تا با دوست دختر جدیدش آشنا شود. در اواخر ماه مه، این زوج با سه فرزند بازیگر که او با جنیفر گارنر: بنفشه، سرافینا، و ساموئل به اشتراک می گذاشت، به پیاده روی رفتند.

یک خودی به Us Weekly ما هفته نامه گفت که گارنر برای زوج جدید خوشحال است: «اگرچه غم انگیز است به یک روش برای دیدن او حرکت می کند و خیلی خوشحال است، او در نهایت خوشحال است که او خوشحال است و در یک مکان خوب و سالم با زندگی خود است."

منبع ادامه داد: "این چیزی است که او در نهایت برای پدر بچه هایش می خواهد."

Ben Affleck and Ana de Armas

اگر چه هیچ تاییدی در مورد اینکه آیا زن و شوهر خواهد شد در حال حرکت در کنار هم به زودی وجود دارد، به نظر می رسد مانند یک احتمال احتمال احتمال وجود دارد-- به خصوص با توجه به اینکه چگونه سریع رابطه خود را در حال پیشرفت است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن