این دلخراش اخبار در مورد سارا جسیکا پارکر درست کردم–او باید خیلی غم انگیز!

سارا جسیکا پارکر است که شکایت توسط کارمند سابق! به "جنسیت و شهر" ستاره است که گرفته شده به دادگاه سابق مدیر فر

توسط RECORDEJADID در 26 خرداد 1399

سارا جسیکا پارکر است که شکایت توسط کارمند سابق!

به "جنسیت و شهر" ستاره است که گرفته شده به دادگاه سابق مدیر فروشگاه از SJP توسط سارا جسیکا پارکر کفش شرکت. این خبر خوبی نیست برای کسب و کار خود را!

ادامه مطلب: کیم کارداشیان به نظر می رسد غیر قابل تشخیص در حال حاضر–آن را ترسناک!

مدیر سابق هدر Holt, است تحت پیگرد SJP همراه با او شریک کسب و کار جورج Malkemus و خود را LLC به اتهام عدم پرداخت دستمزد اضافه کاری طبق نیویورک پست.

مقالات ثبت شده در ایالت نیویورک دیوان عالی کشور دولت است که SJP طرف "سخت هولت از پرداخت اضافه کاری از دسامبر. 31, 2018 به 1 مارس سال 2020" مقاله گزارش.

بیشتر بخوانید: شما ممکن است بخواهید به خودتان را کنترل کنید برای این رشته بمب, در مورد شاهزاده ویلیام و شاهزاده هری که درست کردم!

"شاکی بود به اندازه کافی جبران دستمزد اضافه کاری در اضافه کاری نرخ دستمزد برای همه ساعت کار بیش از چهل در یک هفته کاری" این کت و شلوار ادعا می کند اگر چه یک مقدار خاصی دلار که هولت بدهکار است ذکر نشده است.


SJP توسط سارا جسیکا پارکر کفش به نیویورک مکان در غرب 52nd خیابان و 93 جنوب خیابان و در سراسر جهان مکان های لاس وگاس, مریلند, دبی, ابوظبی, و کانادا است.

ادامه مطلب: کیت میدلتون دلخراش اطلاعیه--ما نمی بینم در آینده و در همه!

هولت به دنبال بازگشت دستمزد بدهکار به علاوه علاقه "منحل خسارت و مجازات قانونی."

هولت وکیل لارنس Spasojevich اظهار نظر در مورد: "همه نیویورکی شایسته برای پرداخت می شود زمانی که آنها کار می کرد. نقض حقوق و دستمزد سرقت جلوگیری از عمل جدی هستند و هر کارفرما که به اتهام نقض قانون باید پاسخگو باشند حتی افراد مانند خانم پارکر." اوه!

هرزه برای پارکر گفت: پست "ما یاد گرفته در مورد کت و شلوار خود را از پرس و جو و به دنبال این ادعا است."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن