This Has To Be The Worst Thing On Dunkin's Menu–Did We Mention It's 1,000 Calories?!

چيزي لازم تر از يه بعد از ظهر هست؟ هنگامی که شما در حال کار از خانه و یا به سادگی در تلاش برای پیدا کردن یک رو

توسط RECORDEJADID در 8 شهریور 1399

چيزي لازم تر از يه بعد از ظهر هست؟ هنگامی که شما در حال کار از خانه و یا به سادگی در تلاش برای پیدا کردن یک روال عادی در عصر دوری اجتماعی، آن را آسان برای پیدا کردن خودتان عقب مانده در اواسط روز است. بنابراین هنگامی که شما شروع به هوس یک نوشیدنی کافئین دار و یا درمان شیرین در اواسط روز، هیچ اشکالی ندارد که خودتان را افراط کنید. فقط بايد مطمئن باشي که نوشيدني درست رو انتخاب ميکني

این ماسک صورت شیک, امن و در فروش!

worst dunkin donuts drink 1000 calories

همه ما می دانیم که نوشیدنی ها در منوهای برخی از کافی شاپ های مورد علاقه ما سالم ترین برای شما نیست، اما اکثر مردم متوجه نمی شوند که برخی از این گزینه ها چقدر می توانند بد باشند. ما نگاهی عمیق تر به یکی از نوشیدنی های دونات دانکین مورد علاقه ما، و ما حقیقت تکان دهنده در مورد آنچه که آن را در واقع به سلامت شما انجام می دهد یاد گرفت.

worst dunkin donuts drink 1000 calories

شکلات یخ زده از Dunkin احتمالا بدترین نوشیدنی شما می توانید دریافت کنید، در هر نقطه است. نوشیدنی به نظر می رسد مانند یک ایده شگفت انگیز - درمان شکلاتی همه ما در زمستان دوست دارم، اما به یک نوشیدنی یخ زده طراوت برای تابستان ساخته شده است. اما اگر به آنچه دقیقا به شکلات یخ زده می رود نگاه کنید، احتمالا دیگر هرگز آن را سفارش نمی خواهید.

worst dunkin donuts drink 1000 calories

اندازه زیادی از شکلات یخ زده Dunkin همراه با عظیم 900 کالری, 18 گرم چربی, 174 گرم کرب و 162 گرم شکر. این بدان معنی است که نوشیدن یک وعده از این نوشیدنی به شما می دهد بیش از نیمی از مصرف روزانه توصیه می شود خود را از چربی ترانس و 63٪ از مصرف توصیه می شود خود را از کرب. هنوز به ذکر است آن را 288٪ از قند شما باید در یک روز غذا خوردن است.

worst dunkin donuts drink 1000 calories

دفعه بعد که شما هوس یک نوشیدنی شیرین در وسط روز، انتخاب کردن برای یک نوشیدنی متفاوت از شکلات یخ زده است. شما نباید خودتان را به طور کامل از یک نوشیدنی شکلاتی محروم کنید، بنابراین قهوه یخ زده دانکین را با یک چرخش موکا انتخاب کنید. این گزینه برای شما بسیار بهتر است، با 210 کالری، یک گرم چربی، 50 گرم کرب و 46 گرم شکر در یک بزرگ. این است که هنوز هم وحشتناکی برای شما بزرگ نیست, آن را به عنوان شامل 93% از مصرف روزانه خود را توصیه می شود شکر, اما آن را انتخاب بسیار بهتری از شکلات منجمد.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de