This $5 Body Wash Detoxes Your Skin *And Makes You Smell Amazing

این ماسک صورت شیک, امن و در فروش! به همان اندازه که تابستان را دوست دارم، گرما و رطوبت مرا عرق می کند.

توسط RECORDEJADID در 7 شهریور 1399

این ماسک صورت شیک, امن و در فروش!

به همان اندازه که تابستان را دوست دارم، گرما و رطوبت مرا عرق می کند... زیاد! و شما می دانید که عرق کردن اینقدر می تواند باعث شود که شما احساس چسبنده و ناخالصی کنید، تا جایی که شستشوی منظم بدن فقط به اندازه کافی احساس نمی کند؟ آره، اين منم مثل هر روز تابستون. بنابراین من شده است آزمایش با بسیاری از محصولات زیبایی زغال چوب برای کمک به سم زدایی پوست من. و آیا شما معتقدید که یکی از مورد علاقه های من زیر 5 دلار شستشوی بدن شما می توانید از داروفروشی دریافت کنید؟! واقعاً! من به طور کامل در عشق با زغال چوب جدید Caress و لوتوس صورتی تصفیه بدن شستشو.

اول، من نمی توانم در مورد این شستشوی بدن بدون صحبت کردن در مورد بوی صحبت کنید. دفعات بازدید : هر یک از بررسی های آنلاین و شما خواهید دید که آن را تنها چیزی است که همه در توافق بر روی; این بدن شستشو بوی الهی می دهد. لوتوس صورتی گل و زنانه است بدون اینکه بیش از حد شیرین یا دخترانه باشد. و حتي بعد از اينکه بدنت رو شستي، عطر هنوز در طول روز روي پوستت ميمونه. جدي ميگم، رايحه خيلي خوبه که بايد اون رو به يه عطر واقعي تبديل کنه. خيلي خوشگله.

حالا، به خوبي سم زدایی! پس از یک روز تابستان به طور جدی عرق، این شستشوی بدن مورد علاقه من برای استفاده قبل از رختخواب است. نه تنها آن را ترک پوست من احساس تمیز اضافی مانند تمام عرق و ickiness از خارج به طور کامل شسته دور, اما آن را کاملا خشک کردن پوست من مانند برخی از محصولات دیگر با محصولات زغال چوب من سعی کردم. البته من همیشه لوشن بدن را بعد از دوش گرفتن اعمال می کنم، اما فقط یک مرطوب کننده سبک وزن خوب کافی است تا پوستم را تغذیه کنم بعد از اینکه از این شستشوی بدن استفاده کردم.

اگر شما شده است مایل به دریافت در شوق زیبایی زغال چوب، این است که احتمالا ساده ترین و مقرون به صرفه ترین!–محصول برای شروع با. قطعا ً يه گوهر مخفي داروفروشيه!

فروشگاه مراقبت زغال چوب و صورتی لوتوس بدن شستشو در حال حاضر

SheFinds دریافت کمیسیون برای خرید های انجام شده از طریق لینک در این.



tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de