این 10 دلار مطبوع است فقط به عنوان خوب به عنوان آنچه که استفاده از آنها در سالن–موهای من خیلی نرم و براق

مانند بسیاری از زنان من یک حرفه ای مو در ماه. و آن را نشان می دهد. چون من واقعا فرفری و خشکی و وز همیشه یک مسئ

توسط RECORDEJADID در 1 خرداد 1399

مانند بسیاری از زنان من یک حرفه ای مو در ماه. و آن را نشان می دهد. چون من واقعا فرفری و خشکی و وز همیشه یک مسئله من شده است از جان گذشته برای چیزی است که برای کمک به موهای من نگاه و احساس بهتر در حالی که سالن ها هنوز بسته است.

من معجزه محصول فقط در زمان آمد از SheaMoisture. آنها به تازگی منتشر شده جدید قدرت "سبز" مجموعه ای با پوست خوب-برای-شما مواد تشکیل دهنده مانند گز و آووکادو کلم Matcha چای و جلبک سبز برای کمک به تغذیه و تقویت حتی بیشتر ظریف و شکننده. تا کنون من سعی کردم شامپو نرم کننده و شستشو که همه واقعا شگفت انگیز اما قدرت سبزی Reconstructor محصول که واقعا یک نجات دهنده زندگی برای من.

این اساسا یک نرم کننده عمیق است که تبدیل موهای من در خشک ترین ترین و طبیعی برای براق تعریف فر. طبیعی تغذیه مواد نیز کمک به حداقل رساندن شکستگی است که بسیار مهم است برای من در حال حاضر زمانی که من نمی تواند نگه دارید تا با من به طور منظم trims. اولین بار من با استفاده از این نرم کننده من می توانم بگویم آن کار کرده بود و سحر و جادو از آنجا که حتی خیس من نگاه کرد و احساس بسیار بهتر است. و سپس یک بار آن را خشک من فر شد نرم و کرکی برای روز پس از آن خشک و یا ترد. بله!

بهترین بخش ؟ این کاندیشنر ارائه نتایج است که فقط به عنوان خوب به عنوان آنچه که من زمانی که من ترک سالن, اما آن را فقط با 10 دلار! حتی بهتر ساخته شده با سولفات و بدون پارابنها بدون فتالات بدون روغن معدنی هیچ حیوانی تست و بدون نفت است.

اگر موهای شما نیاز به برخی از جدی TLC در حالی که سالن ها هنوز تعطیل, سرمایه گذاری در این نرم کننده عمیق در حال حاضر. من اغراق آمیز نیست وقتی که من می گویند آن را معجزه میکند.

فروشگاه SHEAMOISTURE قدرت سبزی RECONSTRUCTOR در حال حاضر

SheFinds دریافت کارمزد برای خرید از طریق لینک کلیک کنید در این پست.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب