متفکران و نوت بوک نقد و بررسی

نقد و بررسی – من سعی کردم دیجیتال رفتن اما من فقط نمی تواند ترک قلم و کاغذ برای یادداشت های من... اما مردمی د

توسط RECORDEJADID در 14 اردیبهشت 1399

نقد و بررسی – من سعی کردم دیجیتال رفتن اما من فقط نمی تواند ترک قلم و کاغذ برای یادداشت های من... اما مردمی در متفکران بیانیه آمده اند تا با یک راه حل جدید است که به ارمغان می آورد با هم هر دو جهان! متفکران نوت بوک ترکیبی نوآورانه طراحی نوت بوک با موبایل, برنامه برای سازماندهی و به اشتراک گذاری خود را درخشان گزارشات. این همه در مورد کار دقیق. به نقد و بررسی!

آنچه در آن است ؟

این یک نوت بوک است که جفت با یک برنامه به طوری که شما می توانید رقمی کردن و سازماندهی مسائل خود را . شما همچنین می توانید دسترسی خود را به جامعه آنلاین/کارگاه آموزشی مداوم برای یادگیری در مورد چگونه به سازنده تر و خلاق است.

مشخصات سخت افزاری

 • 9" 6" جهت گیری چشم انداز.
 • 100 GSM دو یک کاغذ سفید سهام (100 صفحه).
 • متناوب حکومت و نقطه-شبکه صفحات.
 • 3/4" دیسک الزام آور برای حذف و تنظیم مجدد صفحات.
 • اندروید و iOS سازگار با نرم افزار.

طراحی و امکانات

اولین چیزی که شما متوجه خواهید شد در مورد متفکران نوت بوک است که جهت گیری چشم انداز. این یک 9" 6" رد پا که به راحتی پارک های روی میز خود را در مقابل صفحه کلید خود را در یکی از این اغذیه فروشی و مشروب فروشی کوچک جداول در کافی شاپ و یا در یک شرکت هواپیمایی سینی. ناهموار مقوا جلو و پشت جلد محافظت از صفحات خود را از پیچش یا حلقه زنی و خم هنگامی که شما در حال حرکت هستید.

بررسی کنید که چگونه از آن باز می شود تا تاشو تخت برای سهولت استفاده:

که دراز-طراحی مسطح انجام شده است با منحصر به فرد اتصال راه حل است. 9 مستقل دیسک را تشکیل می دهند اتصال با کانال قطع به پوشش و کاغذ. این را قادر می سازد چرخش کامل از صفحات به سمت عقب به شما تلنگر از طریق یادداشت های خود را.

این طرح همچنین تسهیل مدیریت صفحه. شما می توانید ظاهر یک صفحه سست و برای تصویب به همکاری کارگر بدون پاره کردن نوت بوک خود را. شما همچنین می توانید دوباره سوار کردن صفحات به گروه یادداشت های خاص و قرار دادن صفحات جدید از خود را دوباره پر کردن بسته در زمانی که مورد نیاز است.

صفحات خود را دو طرفه با یک حکومت یک سمت و یک نقطه شبکه به سمت. از طرف حکومت به نفع توجه داشته باشید در نظر گرفتن در حالی که نقطه شبکه طرف مجموعه در 4 نقطه در اینچ برای طراحی و یا طرح کار می کنند. هر صفحه شامل یک فضای اختصاص داده شده برای اضافه کردن یک صفحه عنوان و تاریخ برای مرجع است.

من کاملا سنگین مثل انبار کاغذ که آغشته کردن جوهر از من Lamy Safari قلم بدون خونریزی. خاکستری چاپ راهنماهای فقط به اندازه کافی تیره برای خوانایی بدون گسسته و یادداشت های دست نویس خود را به عنوان دیده می شود در این لباس.

همه چیز واقعا جالب است که شما با استفاده از متفکران نوت بوک, نرم افزار برای مدیریت کار خود را. پایین حاشیه چاپ شده است با عنوان صفحه و تاریخ جعبه مجموعه ای از آیکون و یک کد QR.

زمانی که شما آتش تا دوربین در گوشی های هوشمند خود را که کد QR باعث گزینه ای برای باز کردن متفکران نوت بوک برنامه (شما همچنین می توانید برنامه را باز کنید به طور مستقیم). برنامه خواهد شد و سپس شما را به شرق این صفحه ایده آل برای عکسبرداری است. با کلیک بر روی دکمه نارنجی رنگ به ضربه محکم و ناگهانی یک عکس زمانی که برنامه به شما می گوید که شما به انتظارنشسته بودند تا راست.

تصویر در حال حاضر در ذخیره به عنوان پیش نمایش در گوشه سمت چپ پایین صفحه نمایش برنامه. آمار "ذخیره" و شما می توانید نیشگون گرفتن و کشیدن تصویر به صورت مقابل, برداشت, گرایش, و غیره. قبل از اضافه کردن آن را به کتابخانه خود را.

برچسب زدن یکی از ویژگی های کلیدی این برنامه است. آن چهار آیکون در پایین هر صفحه مشخص شده اعمال از پیش تعیین شده برچسب ها برای تصویر خود را. از چپ به راست این برچسب ها نشان دهنده یادداشت ایده ها تصحیح و به اشتراک گذاری بود. من ایده های آیکون مشخص شده در اینجا.

زمانی که تصویر می شود اضافه شده به کتابخانه در آن طول می کشد که ایده های برچسب همراه با آن!

شما متوجه خواهید شد یکی دیگر از برچسب بر روی تصویر که به نام "گردش کار." متفکران نوت بوک نرم افزار امکان ایجاد برچسب های است که می تواند به تصاویر خود را به انجام عمیق تر سازمان است. من ایجاد برچسب جدید با "افزودن برچسب" ویژگی.

سپس من آن را به این صفحه پس از آن ذخیره شد...

انجام می شود و انجام می شود. در حال حاضر من باید توانایی برای فیلتر کردن کتابخانه از تصاویر بر اساس برچسب ها. این است که واقعا مفید اگر شما می خواهید به سازماندهی یادداشت های خود را در اطراف مختلف موضوع workstreams ها و اولویت های, و غیره.

این نرم افزار همچنین شامل توانایی برای زمان واقعی همکاری. شما می توانید دانلود و به اشتراک گذاری صفحات فرد از یادداشت ها به دستگاه های خود را و یا به اشتراک گذاری لینک برای هر تصویر خود را در ابر کتابخانه با همسالان خود. آنها می توانند اضافه کردن نظرات در زمان واقعی است که اضافه شده به تصویر مرجع برای زمانی که شما به نرم افزار!

متفکران نوت بوک است که زاییده افکار متفکران مانیفست LLC. یکی از مزایای که شما را از خرید شما دسترسی به متفکران کارگاه آنلاین آموزش جامعه در این شرکت ساخته شده است اختصاص داده شده به موضوع بهبود تفکر خود را. شما می توانید تمام انواع منابع آموزشی و آموزش در تمرینات و فرآیندهای در اطراف موضوع است. این سرویس آنلاین قیمت 99 دلار در سال است اما یک سال اشتراک گنجانده شده است به صورت رایگان با خرید از نوت بوک خود را.

عملکرد

همه ما توجه داشته باشید شخصی در نظر گرفتن سبک و من برای پیدا کردن آن جالب است که متفکران نوت بوک است و من دوباره ارزیابی رویکرد من به من چگونه سازماندهی خودم. من تمایل به حجم مرد وقتی که می آید به ضبط من فکر خاراندن پایین یادداشتهای فراوانی در طول جلسات و به طور مستمر ورود "به انجام" لیست که من مسیر با یک نسخه اصلاح شده از روش گلوله. من فکر می کنم طراحی متفکران نوت بوک نعمت و رویکرد خلاق به حل مشکل. و این چیز بدی نیست.

چشم انداز شکل عامل این نسخهها کار میکند بزرگ در یک رد پای کوچک. من برای پیدا کردن آن بسیار مناسب برای نگه داشتن بر روی یک میز شلوغ که در آن من می تواند به سرعت به نقطه یادداشت و یا طرح به عنوان مورد نیاز و بدون اخلال در بقیه کاری. و نقطه-شبکه مقاله الگو است ترجیح شخصی من به عنوان من می توانم تغییر اواسط جریان بین کلمات و تصاویر. اما من فکر می کنم که فرم فاکتور می شود یک کمی خسته کننده اگر شما در حال تلاش برای گرفتن یک دسته از rapid-fire یادداشت ها در یک بار. کوه در می رم صفحه re-انطباق کتاب و انتقال از نقطه شبکه به حکومت صفحات به عنوان شما در حال تلاش برای گرفتن یادداشت ها را می توان disorienting هر دو در طول note-taking جلسه و پس از آن زمانی که شما کوه در می رم از طریق برای پیدا کردن یادداشت های خاص.

هنگامی که من شروع به درک استفاده مناسب مورد من کشف یک تجربه کاملا متفاوت است. این ایده در اینجا این است که تفکر خلاق است. نقطه-شبکه صفحه شخصی شما می شود تخته سفید فضا برای طراحی wireframing و ساختار ایده های خود را. این حکومت عقب سمت راست به صفحه که در آن شما ضبط یادداشت های مربوط به این مفهوم است که پخت و پز مورد نیاز وظایف دنبال یو پی اس و غیره. این مورد به سرعت در حال نمونه سازی ایده های خود را و سپس با استفاده از نرم افزار به صورت دیجیتالی سازماندهی و به اشتراک گذاری آن مفاهیم. من خودم بیشتر متمرکز که در آن من می خواهم برای رفتن به جای که در آن من شده است. این دوست داشتنی برای طوفان مغزی, مشکل, حل, خلاقیت و تمرین است.

یکپارچه برنامه ساده است و بدون درز بهینه سازی کار در ارتباط با گرفتن و سازماندهی یادداشت های خود را. من فقط انجام می شود محدود تست با توابع به اشتراک گذاری به عنوان تیم من هنوز هم تطبیق با جدید ما از راه دور راه کار, اما ما در حال رفتن به بازی با این طول چند هفته آینده.

من یک مسئله جزئی در ساخت و ساز به نقطه. ساخت جامد است اما فقدان یک عنصر الزام آور می کند و باعث صفحات به شیفت و زدن با استفاده سنگین. شما می توانید ببینید که چگونه همه چیز کاملا نمی پشته پاک پس از چند هفته در عکس زیر. من فکر می کنم این یک معاوضه با توجه به مزایای این طرح گویا به کاربر اما شما می خواهید بدانید که قبل از شما بخرم. هنگامی که من می توانم از خانه بیرون دوباره خواهیم دید که چگونه ساخت نگه می دارد تا به rigors از سفر.

تاریخ و زمان آخرین اما نه کم شما دسترسی به متفکران کارگاه منابع است. این جامعه در حال رشد است کامل از ابزارهای دروس و منابع برای کمک به شما تبدیل شدن به یک بهتر متفکر از جمله رویدادهای زندگی می کنند و جامعه محور بحث. من ساعت مواد را به بازی با وجود دارد که من به دنبال به جلو به حفاری به بیش از چند هفته آینده هنگامی که از خانه کار می کنند وضعیت حل و فصل کردن یک بیت. بیشتر به آمده!

چیزی که من دوست دارم

 • طراحی هوشمندانه بشود تفکر خلاق است.
 • بسیار عالی و بصری برنامه که کار می کند یکپارچه با نوت بوک را هدف.
 • کاغذ با کیفیت بالا.
 • ویژگی های به اشتراک گذاری ساده اجازه می دهد برای همکاری تیم.
 • متفکران کارگاه یک گنج از منابع مفید.

چه نیاز به بهبود

 • نه ایده آل برای سنگین توجه داوطلبان است.
 • دوام برای استفاده از جاده نیاز به تست بیشتر زمانی که ما می تواند به ترک خانه های ما!

افکار نهایی

من چه این تیم در متفکران مانیفست است در اینجا. این خود سنتی نوت بوک; آن را قابل حمل تخته سفید برای تفکر خلاق و طوفان مغزی. هنگامی که من تنظیم شود که فضای, من واقعا شروع به لذت بردن از با استفاده از این متفکران نوت بوک به طور منظم. نیز وجود دارد مقدار زیادی بیشتر به کاوش در اینجا در ویژگی ها و کارگاه آنلاین, و من به شما ارسال به روز رسانی به عنوان من همچنان به استفاده از آنها را!

قیمت: $19.99
که در آن به خرید: شما می توانید به خرید نوت بوک و پر کردن مجدد در متفکران و نوت بوک و وب سایت.
منبع: نمونه از اين محصول ارائه شده توسط اندیشمندان مانیفست, LLC.

حمایت از Gadgeteer: The Gadgeteer اصلی منابع درآمد تبلیغات و لینک های وابسته در مقالات مثل این یکی. حتی اگر ما ممکن است دریافت غرامت ما همیشه به نظرات صادقانه ما در مورد تجربه ما با هر محصول.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن