غیر منتظره اشتباه شما می توانید در هنگام باز کردن بسته

با بسیاری از فروشگاه ها بسته و مردم سفارش بسته های بیشتر و بیشتر مهم است به خاطر داشته باشید بهترین راه برای ا

توسط RECORDEJADID در 7 خرداد 1399

با بسیاری از فروشگاه ها بسته و مردم سفارش بسته های بیشتر و بیشتر مهم است به خاطر داشته باشید بهترین راه برای ایمن ماندن در حالی که آوردن بسته به خانه خود را. به طور خاص نگه داشتن لازم است شیوه های بهداشت در ذهن (حتی در حالی که ماندن در خانه) مهم است.

با که در ذهن نگه داشتن خواندن برای غیر منتظره اشتباه شما می توانید در هنگام باز کردن بسته!

person washing hands

شاتر

نه شستن دست های خود را

آن مهم است برای حفظ بهداشت در ذهن داشته باشیم هنگامی که می آید به باز کردن بسته بندی به خصوص از آنجایی که ما در حال حاضر نمی دانم چه مدت coronavirus می تواند بر روی کاغذ.

اگر چه coronavirus است که عمدتا از طریق شخص به شخص تماس با آن نیز می تواند گسترش سطوح آلوده. با توجه به WebMD "پس از باز کردن پست الکترونیکی خود را و دور انداختن پاکت کاملا شستن دست های خود را به در سمت امن است."

packages

شاتر

این مقاله در ادامه توضیح داد که چگونه coronavirus می تواند گسترش: "رمان coronavirus گسترش می یابد در درجه اول از طریق قطرات تنفسی پس از کسی که سرفه یا عطسه. آن را ممکن است به گسترش از سطوح آلوده نیز هست."

بسته های خود را ممکن است یکی از این سطوح آلوده.

washing hands

شاتر

آن را نیز می تواند یک ایده خوب به ترک بسته های خارج از کمی قبل از آوردن آنها به خانه است.

دائم ادامه می دهد "هنگامی که شما نگاه در خانواده بزرگتر از coronaviruses است که شامل جدید coronavirus تحقیقات نشان می دهد زمانی که آنها زندگی می کنند را بر روی کاغذ متفاوت است با فشار. برخی می تواند زندگی می کنند تنها برای چند دقیقه در حالی که دیگران ممکن است زندگی می کنند تا 5 روز."

packages

شاتر

در هر صورت مطمئن شوید که برای شستن دست های خود را پس از باز کردن بسته های اضافی خوب احتیاط به ماندن بگیرید امن و سالم در حالی که همچنین اجتناب از آوردن هر گونه ناخواسته میکروب ها یا ویروس ها به خانه خود را.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب