غیر منتظره ', تمیز, مواد غذایی,' شما باید جلوگیری از خوردن چون باعث فوری افزایش وزن

این هیچ راز است که مرور بهترین مواد غذایی برای خوردن در حالی که در یک رژیم غذایی است که کار آسانی نیست. البته

توسط RECORDEJADID در 28 اردیبهشت 1399

این هیچ راز است که مرور بهترین مواد غذایی برای خوردن در حالی که در یک رژیم غذایی است که کار آسانی نیست. البته برخی از مواد غذایی و بالا بردن پرچم قرمز بزرگ در ذهن خود را و شما می دانید بهتر از خوردن آنها, اما آنچه در مورد مواد غذایی شما شده است منجر به این باور هستند سالم و خوب برای شما?

وجود دارد "پاک کردن مواد غذایی" که به عنوان سالم به عنوان شما فکر می کنم آنها. در حالی که هر چیزی که می خورید باید انجام شود تا در حد اعتدال حتی برخی از خود بروید به رژیم غذایی وعده های غذایی و میان وعده های مخفیانه مقدار زیادی از مواد ناخواسته در آنها است.

همیشه کلیدی برای شروع روز خود را بر روی پای راست در نظر وعده های غذایی هنگامی که شما در یک رژیم غذایی. بیایید شیرجه رفتن به صبحانه سالم شما را به امید دستیابی به کاهش وزن است. در یک صبح مشغول عجله شما احتمالا برای رسیدن به تخم مرغ و میوه ها و حتی ماست و برای سریع بر روی بروید وعده غذایی صبح است. ما باید یک نکته: از آن زمان به تجدید نظر خود را معمول ماست گرانولی را کنار بگذارید کاسه.

yogurt with granola

شاتر

می گویند این طوری نیست-- حتی ماست کم چرب می تواند مخل به رژیم غذایی خود را! با توجه به Healthline بسیاری از ماست های کم چرب هستند و حاوی قند اضافه شده است که می تواند به افزایش وزن منجر شود. وب سایت نشان می دهد که قند اغلب اضافه شده به منظور افزایش عطر و طعم در کم چرب محصولات. Healthline توضیح می دهد که شما در واقع بهتر است چسبیده به پر چرب ماست چرا که مطالعات نشان می دهد که زنانی که حاوی چربی محصولات لبنی به دست اورد وزن کمتر از زنان را انتخاب کنید که شیرین کم چرب گزینه های.

granola

شاتر

آن را نیز کلیدی برای چوب به ماست ساده یا ماست یونانی به جای شیرین میوه ای ماست. یونانی ماست حاوی حدود 17 گرم پروتئین است که کمک می کند تا شما احساس رضایت و شما مانع از رسیدن به یکی دیگر از میان وعده سریع به شما را پر کنید تا. ساده یا ماست یونانی نیز یک گزینه امن با توجه به بسیاری از ماست حاوی کالری ناخواسته و قند و شکر.

yogurt with granola

شاتر

اگر شما واقعا در خلق و خوی برای یک عطر و طعم میوه ای در صبح خود را کامل پس توصیه می کنیم با اضافه کردن میوه های تازه مانند توت فرنگی قطعه قطعه و یا زغال اخته به خود ماست. همه ما می دانیم که یک مشترک ماست کاسه عنصر گرانولی را کنار بگذارید ، اما شما باید خیلی مراقب باشید در هنگام اضافه کردن ترد مواد تشکیل دهنده خود را به کاسه.

Granola می تواند سالم اگر شما انتخاب می کنید یک محصول بدون قند اضافی طعم دهنده. ثبت نام متخصص تغذیه سحر Orsaeo توضیح می دهد که به شکل است که برخی از شرکت ها با اضافه کردن عسل یا شکلات به گرانولی را کنار بگذارید که می افزاید: بسیاری از قند به آن outweighing معمول مزایای تغذیه ای گرانولی را کنار بگذارید. Granola است که به طور معمول کالری و سرشار از پروتئین و فیبر است که باعث می شود مصرف شیرینی گرانولا ایده آل برای کاهش وزن است. بنابراین به یاد داشته باشید: چوب به ماست ساده با میوه های تازه و طبیعی گرانولی را کنار بگذارید برای کاهش وزن نتایج شما بوده ام به انتظار.

granola

شاتر

چه هستند برخی از خود را از رفتن به, سالم, تمیز, مواد غذایی برای از دست دادن وزن? اجازه دهید ما می دانیم مورد علاقه خود را در نظرات زیر!tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب