تکان دهنده صبحانه عنصر متخصصان تغذیه می گویند شما هرگز نباید به دلیل استفاده از آن منجر به فوری افزایش وزن

صبحانه مهم ترین وعده غذایی در روز, اما خوردن این اشتباه صبحانه می تواند به طور جدی مضر به رژیم غذایی خود را. غ

توسط RECORDEJADID در 24 تیر 1399

صبحانه مهم ترین وعده غذایی در روز, اما خوردن این اشتباه صبحانه می تواند به طور جدی مضر به رژیم غذایی خود را. غذاهایی که می خورید در صبح مجموعه ای از تن برای بقیه روز خود را با خوردن غذاهای سرشار از پروتئین و فیبر و سالم کربوهیدرات می تواند شما را برای یک روز پر انرژی, اما خوردن غذاهای با قند بالا می تواند ترک شما احساس بی حال و گرسنه تر از شما در واقع هستند.

در اینجا که در آن به خرید یک دست ساز ایتالیایی کیف دستی در یک قیمت عادلانه

bananas unhealthy breakfast food ingredient

اکثر مردم فکر می کنم که خوردن میوه برای صبحانه یک راه تضمین شده برای مطمئن شوید که شما با داشتن یک صبحانه سالم است اما یکی از به ظاهر سالم میوه است که می تواند خراب کردن رژیم غذایی خود را اگر شما عادت به خوردن آن در صبح است. به علاوه این میوه بسیار شایع صبحانه مواد تشکیل دهنده. می تواند به شما حدس می زنم که میوه ما در حال صحبت کردن در مورد ؟

bananas unhealthy breakfast food ingredient

پاسخ این است که موز است. با وجود این واقعیت است که موز تنها حاوی حدود 100 کالری در هر یک از آنها بسیار برای شما خوب است. موز حاوی سطوح بالایی از قند و کربوهیدرات های نشاسته است.

bananas unhealthy breakfast food ingredient

بسیاری از سالم-ظاهری صبحانه تماس موز: کلوچه صبحانه خانگی میله parfaits, نان موز. اما اضافه کردن موز به وعده غذایی صبح خود را می توانید اضافه کردن مقدار زیادی از قند و نشاسته به روز خود را است که شما لازم نیست و یا می خواهید.

bananas unhealthy breakfast food ingredient

شاتر

به جای اضافه کردن موز برای صبحانه خود انتخاب کردن برای یک آووکادو در زمان آینده. آوکادو حاوی پتاسیم و فیبر نسبت به موز و لود شده با مواد مغذی و چربی های سالم و شامل نمی شود بیش از حد قند. به علاوه آنها را برای صبحانه از مواد تشکیل دهنده.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب