راز هک افراد در حال استفاده به Lysol دستمال مرطوب زمانی که آنها به فروش می رسد در همه جا

با برخی از پاک کننده خانگی پرواز کردن قفسه ها و یا به طور دائم خارج از بورس به صورت آنلاین در آمازون بسیاری از

توسط RECORDEJADID در 16 اردیبهشت 1399

با برخی از پاک کننده خانگی پرواز کردن قفسه ها و یا به طور دائم خارج از بورس به صورت آنلاین در آمازون بسیاری از ما مجبور به رفتن در بی روبنده شکار رانندگی از فروشگاه به فروشگاه به امید پیدا کردن آنها را. بین خانه تحصیل و کار از خانه چه کسی است ؟

Lysol, دستمال مرطوب, در حال خروج از سهام اکثر نقاط–اما این بدان معنی نیست که شما نمی توانید پیدا کردن و هنوز هم آنها را در طول COVID-19 شیوع. ما صحبت کرد و به خرید چند کارشناسان در مورد راز هک آنها با استفاده از برای پیدا کردن Lysol دستمال مرطوب زمانی که آنها به فروش می رسد در همه جا آنلاین در فروشگاه های مواد غذایی و داروخانه های زنجیره ای:

دفتر فروشگاه های عرضه

فروشگاه های کالاهای اساسی هستند و نه چندان آشکار محل را انتخاب کنید تا تمیز کردن وسایل. "فروشگاه نگه می دارد و آنها را در انبار برای تمیز کردن دفاتر و جدید حمل و نقل هفتگی در طول بحران اما عرضه نمی به عنوان به سرعت به عنوان در CVS و یا سوپر مارکت زیرا مردم فکر نمی کنم برای بررسی وجود دارد," خرید, متخصص میشل Madhok به ما می گوید.

او چه نکته? دوستان خود را با محلی کالاهای اساسی کارگران به پیدا کردن آنچه که جدید حمل و نقل روز هستند. "من با دوستان کارگر در فروشگاه های محلی من و او به من گفت که آنها دریافت محموله های روز چهارشنبه از 12-3. مطمئن شوید که به اندازه کافی, من رفت و درست در ظهر و Lysol دستمال مرطوب راست خارج از جعبه--به علاوه کاغذ توالت و حوله کاغذی و Clorox اسپری!"

'پیدا کردن اگر در دسترس در یک فروشگاه در نزدیکی من"

"یک راه برای خرید محصولات از جمله Lysol, دستمال مرطوب, زمانی که آنها به نظر می رسد خارج از بورس در CVS و سوپر مارکت محلی است برای ایجاد یک لیست از تمام فروشگاه های بزرگ و زنجیره ای در شهر شما. سپس به جستجو در هر یک از فروشگاه وب سایت منحصر به فرد برای دیدن در صورتی که این مورد برای خرید آنلاین در دسترس و اگر آن را جستجو 'پیدا کردن اگر در دسترس در یک فروشگاه در نزدیکی من" خود را وارد کنید, کد پستی و فروشگاه جستجو باید جلو هر یک فروشگاه در نزدیکی شما است که هر یک در سهام"استیسی Caprio از معاملات حرکت شبیه چمچه زنی به ما می گوید. "من استفاده می شود به فروشگاه نزدیک من یکی از ویژگی های جستجو برای پیدا کردن ایزوپروپیل الکل در طول این زمان هنگامی که آن را 100 ٪ از سهام آنلاین و در اکثر فروشگاه ها در نزدیکی من است."

Lysol هک

آیا شما می دانید که شما می توانید با استفاده از مایع شوینده و پاک کننده های دیگر به عنوان موثر جایگزین برای Lysol دستمال مرطوب? "من Lysol (اسطوخودوس) در یک بطری قرار داده و به یک بطری اسپری رقیق شده با آب در پشت بطری, دستورالعمل" یک کاربر نوشت: در محلی مادران من ،

سعی کنید با قرار دادن مالش الکل را در یک بطری اسپری می گوید دکتر Pia Lieb, DDS, بنیانگذار لوازم آرایشی و بهداشتی دندانپزشکی مرکز در نیویورک است.

"استفاده از مواد شوینده لباس های شسته شده به عنوان یک جایگزین برای تمیز کردن سطوح یا شستن موارد" جاگدیش Khubchandani, استاد بهداشت عمومی در توپ دانشگاه توصیه می کند.

گزینه های طبیعی

فکر می کنم خارج از مواد شیمیایی و سفید کننده برای گزینه های مانند نیروی طبیعت یا اسپری Enozo بطری اسپری که تبدیل آب به طور منظم به یک چند منظوره پاک کننده و ضد عفونی کننده. Etsy فروشندگان مانند اصل Namaste نیز در ساخت اقلام مانند ضد عفونی کننده دست زمانی که آنها خارج از بورس.

عمده فروشان

فروشگاه مانند Costsco بزرگتر محموله از لوازم و بنابراین باید آنها را در فروشگاه برای بیش از محلی خود را CVS و یا فروشگاه مواد غذایی. خود را دنبال محلی مادران گروه در Facebook به دریافت هشدار زمانی که Costco و ضربه فیلم های پورنو کار را دریافت محموله های خود را در. آماده برای عمل سریع!

فروشگاه های بهبود خانه

مانند فروشگاه Home Depot و لاو اند, تمیز کننده, راهرو, اگر چه آنها ممکن است در وهله اول شما می خواهم فکر می کنم به نگاه.

فروشگاه های مادر و پاپ

"دو فروشگاه های محلی در شهر من--مواد غذایی تخصص بازار و جامعه داروسازی--هر دو به حال Lysol دستمال مرطوب و پاک کننده های دیگر موجود در انبار هنگامی که CVS قفسه ها خالی بودند" یک منبع به ما می گوید. به علاوه شما می توانید برای حمایت از کسب و کار محلی در این زمان!tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب