راز هک افراد با استفاده از 2 ساعت تحویل مواد غذایی از هر فروشگاه

با تعداد کمتر و کمتری از مردم در حال حاضر به ریسک کردن را به فروشگاه های مواد غذایی میان رمان coronavirus شیوع

توسط RECORDEJADID در 30 تیر 1399

با تعداد کمتر و کمتری از مردم در حال حاضر به ریسک کردن را به فروشگاه های مواد غذایی میان رمان coronavirus شیوع مواد غذایی تحویل لکه شده اند در تقاضا بالاتر از همیشه است. شرکت هایی مانند FreshDirect افزایش یافت اما بسیاری از آنها نا امید شده است با این شیوه جدید زندگی است. اگر شما نیاز به چیزی است که امروز وجود ندارد هر گونه مواد غذایی لکه های به روز است ؟

خوشبختانه بیشتر و بیشتر شرکت ها شروع به ارائه 2 ساعته تحویل مواد غذایی و خدمات ما بسیار سپاسگزار. در اینجا همه چیز شما نیاز به دانستن:

ادامه مطلب: راز هک افراد در حال استفاده به تحویل مواد غذایی زمانی وجود ندارد, هر, لکه

در اینجا که در آن به خرید یک دست ساز ایتالیایی کیف دستی در یک قیمت عادلانه

FreshDirect

این شرکت فقط لگد کردن دو ساعته تحویل مواد غذایی در شهر نیویورک است. برنامه--"FreshDirect اکسپرس"--در دسترس است به مردم در منهتن و بروکلین و بخش هایی از ملکه. زمان شکافها ارائه شده در 60 دقیقه ای ویندوز.

فروشگاه در حال حاضر

آمازون نخست

این شرکت ارائه می دهد رایگان و تحویل در همان روز به صورت رایگان برای اعضای نخست که هزینه $119 سالانه. حداقل سفارش حدود 35-40 دلار بسته به جایی که شما زندگی می کنند.

فروشگاه در حال حاضر

کل مواد غذایی

آمازون دارای تمام مواد غذایی و پس از آن نیز وعده رایگان دو ساعت تحویل. به گزارش وب سایت "Whole Foods Market تحویل در دسترس است با دعوت تنها در این زمان است."

ادامه مطلب: 9 مواد غذایی شما باید جلوگیری از خرید در فروشگاه مواد غذایی در سال 2019 به گفته کارشناسان

هدف

هدف از راه اندازی 'Shipt' برنامه های خود را وپیش همان روز تحویل در دسترس از طریق هدف برنامه است.

ادامه مطلب: بدترین چیزی که برای خرید در فروشگاه مواد غذایی در حال حاضر با توجه به یک متخصص سلامتtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن