ترسناک اشتباه شما احتمالا در حال ساخت در زمانی که شما پرداخت در فروشگاه مواد غذایی با توجه به کارشناسان بهداشت

خرید در فروشگاه مواد غذایی در حال حاضر می تواند استرس زا باشد–به خصوص اگر شما لازم نیست که یک برنامه در محل. ا

توسط RECORDEJADID در 22 اردیبهشت 1399

خرید در فروشگاه مواد غذایی در حال حاضر می تواند استرس زا باشد–به خصوص اگر شما لازم نیست که یک برنامه در محل. این مهم است که به یک لیست از قبل و برنامه ریزی سفر خود را در طول پیک بار اما آن را نیز یک ایده خوب برای داشتن یک برنامه در محل وقتی که می آید به پرداخت.

به طور خاص بدانند یک راه باقی می ماند بدون تماس در ثبت نام نقدی مهم است. با که در ذهن نگه داشتن خواندن برای یک اشتباه شما باید به جلوگیری از زمانی که می آید به پرداخت برای مواد غذایی!

cash

شاتر

با استفاده از پول نقد

بن چاپمن ایمنی مواد غذایی متخصص و استاد در دانشگاه ایالتی کارولینای شمالی و ژوئن McKoy, M. D., استادیار پزشکی در نورث وسترن پزشکی گفت: AARP که مشتریان باید سعی کنید به پرداخت با پول نقد اگر ممکن است.

به گفته این کارشناسان آن را یک ایده خوب به چوب به کارت های اعتباری و بدهی در حال حاضر از آنجایی که آنها به راحتی می توان پس از استفاده از ضد عفونی (بر خلاف نقدی). به علاوه شما به احتمال زیاد قادر به استفاده از دستگاه کارت خودتان را به جای توزیع کردن پول نقد به صندوق.

apple pay

شاتر

حتی یک ایده بهتر است با استفاده از تماس با ما پرداخت. برخی از کارت های اعتباری و برنامه های طراحی شده به طوری که شما لازم نیست به لمس هر چیزی در ثبت نام نقدی. با استفاده از برنامه هایی مانند سامسونگ پرداخت Apple Pay, گوگل, پرداخت, Fitbit پرداخت و برخی از موبایل بانک نرم افزار آن را آسان تر به پرداخت بدون تماس است.

paying over phone

شاتر

بسیاری از کوچکتر مستقل از فروشگاه های مواد غذایی نیز اجازه می دهد مشتریان به پرداخت از طریق تلفن و یا آنلاین است که می تواند یکی دیگر از راه های آسان برای نگه داشتن فرد-به-فرد تماس را به حداقل برساند در حالی که هنوز ملزومات خود را.

credit card machine

شاتر

با که در ذهن ساخت مطمئن شوید که برای آوردن یک کارت اعتباری یا دبیت در سفر بعدی خود را به فروشگاه یک ایده خوب است. به علاوه به دنبال touchless پرداخت گزینه نیز می تواند کمک به شما و فروشگاه های مواد غذایی کارکنان ایمن ماندن.tinyurlis.gdclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن