ترسناک اشتباه شما احتمالا در حال ساخت در هنگام گرفتن منظقه وانت به گفته کارشناسان بهداشت و درمان

با تابستان بر ما و رستوران شروع به بازگشایی برای پاسیو صندلی و یا–حداقل–منظقه, pick-up, تمایل به سفارش غذاهای

توسط RECORDEJADID در 17 خرداد 1399

با تابستان بر ما و رستوران شروع به بازگشایی برای پاسیو صندلی و یا–حداقل–منظقه, pick-up, تمایل به سفارش غذاهای جالب از مکان های مورد علاقه خود واقعی است. اما قبل از شما انتخاب کنید تا به تلفن و شماره گیری برای دریافت برخی از غذاهای مورد علاقه خود را به صورت را, به یاد داشته باشید که کارشناسان هشدار می دهند از این COVID-19 خطرات است که هنوز هم وجود دارد–حتی از ایمنی خودرو خود را. آنها چه هستند ؟

ادامه مطلب: این غیر منتظره "سالم" مواد غذایی است که چرا شما نمی توانید از دست دادن چربی معده

چیدن مواد غذایی در هنگام تحویل یک گزینه است. "داشتن غذا را حفظ خواهد کرد شما را از جسارت و احتمالا در معرض COVID-19 ویروس" اپیدمیولوژی و بهداشت عمومی متخصص رابرت گومز (MPH) از پدر و مادر غلاف به ما می گوید. "همیشه در تلاش برای محدود کردن تعدادی از مواجهه غیر ضروری."

نه با پوشیدن ماسک. "هنگامی که یک سرور دست مواد غذایی را به شما, شما دیگر ایستاده 6 ft دور تا ماسک باید پوشیده شود" دکتر Shaon Hines, N. D., و عضو Illinois Association of درمان طبیعی پزشکان به ما می گوید.

گرفتن کیسه را با دست برهنه خود را. "دست زدن به منظقه وانت کیسه های بدون مطابق با اصول بهداشتی برای اولین بار آنها را ترک خواهد کرد شما را در معرض هر گونه باکتری در سمت چپ بر روی کیسه از کارکنان در رستوران شما در حال چیدن از" مربی بهداشت و همچنین جیمی Bacharach طب سوزنی اورشلیم به ما می گوید.

چیدن مواد غذایی هنگام بیماری و یا اگر شما در معرض خطر هستند. "اگر شما بیمار هستند در خانه بمانند. به خصوص اگر شما به آنفولانزا مانند علائم" اپیدمیولوژی و بهداشت عمومی متخصص رابرت گومز (MPH) از پدر و مادر غلاف به ما می گوید. "اگر شما متعلق به جمعیت در معرض خطر, شما باید خود را محدود بالقوه قرار گرفتن در معرض به دیگران و ویروس است که باعث COVID-19."

نامناسب دستکش استفاده کنید. "نه پوشیدن دستکش یا نه بلافاصله خلاصی از دستکش قبل از دست زدن به فرمان" یک اشتباه بزرگ کریستال Sciarini N. D. دانشجویی و عضو Illinois Association of درمان طبیعی پزشکان به ما می گوید.

ادامه مطلب: یک, اجتماعی, فاصله اشتباه شما در حال ساخت با توجه به یک دکتر

نه برای تمیز کردن دست های خود را پس از. "نه مطابق با اصول بهداشتی دست های خود را و سپس دست زدن به هر قسمت از صورت خود را (چشم و بینی و دهان و گوش و غیره.), شما قرار می دهد در معرض خطر از COVID-19 چرا که دست های خود را می تواند آلوده پس از دست زدن به کیسه, است که لمس توسط افراد دیگر.

گرفتن بیش از حد نزدیک به تحویل فرد است. "در هنگام چیدن به صورت منظقه تحویل نمی کنید بیش از حد نزدیک به هر کسی که ارائه مواد غذایی خود را" هشدار مربی بهداشت و همچنین جیمی Bacharach طب سوزنی اورشلیم. "به عنوان عفونت باکتری است که به راحتی گسترش حفظ فاصله خود و پوشیدن ماسک زمانی که در طیف وسیعی از تحویل فرد است."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن