ترسناک اشتباه شما احتمالا در حال ساخت در فروشگاه مواد غذایی با توجه به کارشناسان بهداشت

وقتی که می آید به خرید مواد غذایی در طول قرنطینه وجود دارد بسیاری از اقدامات احتیاطی شما باید در نظر گرفتن از

توسط RECORDEJADID در 5 خرداد 1399

وقتی که می آید به خرید مواد غذایی در طول قرنطینه وجود دارد بسیاری از اقدامات احتیاطی شما باید در نظر گرفتن از جمله اقامت شش فوت دور از خریداران دیگر و با پوشیدن ماسک. وجود دارد دیگر کمتر آشکار مراحل شما نیز باید به نگه داشتن خود را امن و سالم است.

با که در ذهن نگه داشتن خواندن برای ترسناک اشتباه شما احتمالا در حال ساخت در فروشگاه مواد غذایی!

woman grocery shopping

شاتر

با استفاده از تلفن خود را

با استفاده از تلفن خود را در فروشگاه مواد غذایی ممکن است به نظر می رسد بی ضرر است اما آن می تواند یک مشکل اگر شما دقیق نیست.

صحبت به NPR, آنجلا راسموسن یک virologist در مرکز عفونت و ایمنی در دانشگاه کلمبیا را به پستچی دانشکده بهداشت عمومی هشدار با استفاده از تلفن خود را در فروشگاه. او توضیح می دهد که خود را "تلفن است یک راه عالی برای گرفتن دست خود را به سمت راست در کنار صورت خود را."

woman grocery shopping

شاتر

حتی اگر شما با پوشیدن دستکش و شما باید با نگه داشتن گوشی خود را از دست شما.

راسموسن ادامه داد "من دیده ام بسیاری از مردم با پوشیدن دستکش در, و آنها فقط نوع لباس آنها را در تمام طول روز و انجام بسیاری از فعالیت های عادی مانند بحث بر روی تلفن خود را به طور بالقوه خوردن به طور بالقوه دسته مواد غذایی است که آنها در حال رفتن به خوردن بعد با کسانی که دستکش در و که عمل بزرگ."

couple grocery shopping

شاتر

نگه داشتن گوشی خود را از دست شما در فروشگاه مواد غذایی است یک ایده خوب است.

اگر شما با استفاده از اپل پرداخت و یا مشابه فرم تماس با ما پرداخت که ممکن است مشکل تر است. بسیاری از فروشگاه های مواد غذایی دیگر پذیرش نقد از آنجا که شما نمی تواند ضد عفونی کردن آن را مانند شما می توانید کارت های اعتباری و بدهی. با این محدودیت تماس با ما پرداخت انتخاب محبوب (و بیشتر از آن نیاز به استفاده از تلفن خود را).

disinfecting phone

شاتر

بنابراین اگر شما گرفتن خود را با استفاده از تلفن خود (با دستکش و یا بدون) در عادت از مواد ضد عفونی کننده از آن زمانی که شما به خانه از فروشگاه ایده های هوشمند است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن