ترسناک عنصر کارشناسان می گویند شما باید هرگز استفاده بر روی صورت خود

اگر شما می خواهید به مراقبت از پوست خود را, مهم است که مطمئن شوید که مواد تشکیل دهنده در محصولات مراقبت از پوس

توسط RECORDEJADID در 1 تیر 1399

اگر شما می خواهید به مراقبت از پوست خود را, مهم است که مطمئن شوید که مواد تشکیل دهنده در محصولات مراقبت از پوست خشک خواهد شد پوست خود را و یا تحریک آن. به طور خاص اگر شما متوجه است که شما محصولات مراقبت از پوست حاوی الکل آن را یک ایده خوب برای بررسی دو محصول است که نمی خواهد آسیب پوست خود را–مطمئن شوید که آن را یک الکل چرب است که در واقع می تواند خود را به نفع پوست است.

نگه داشتن خواندن برای همه چیز شما نیاز به دانستن!

skincare bottles

شاتر

الکل

Jordana Mattioli نیویورک بر اساس esthetician هشدار در مقابل خطرات ناشی از الکل--به طور خاص الکل دناتوره SD الکل ایزوپروپیل الکل--در مراقبت از پوست در حالی که صحبت کردن به شلوغی.

با توجه به شلوغی, "Mattioli توضیح می دهد که الکل دناتوره (معمولا ذکر شده به عنوان "الکل Denat."), SD الکل یا ایزوپروپیل الکل می تواند تحریک کننده به پوست و حتی فشار پوست شما نرمال توابع— به خصوص اگر ذکر شده در اولین پنج یا شش مواد تشکیل دهنده یک محصول است."

toner

شاتر

با توجه به پائولا انتخاب این نوع از الکل می تواند منجر به مشکلات متعددی را برای پوست شما: "عواقب عبارتند از: خشکی اختلال در سطح پوست میکروبیوم و مانع (دومی بودن به خصوص بد برای پوست) و یک سویه در, چگونه پوست منحصربه تجدید و rejuvenates خود را. الکل فقط تضعیف همه چیز در مورد پوست است."

با در نظر گرفتن اگر شما می خواهید موثر ضد پیری محصولات مراقبت از پوست روال پرش این نوع الکل ضروری است.

cream

شاتر

صحبت کردن برای Byrdieمحصولات مراقبت از پوست متخصص Renee Rouleau نیز لمس چگونه الکل می تواند باعث پوست ناراحتی و سوزش و خشک شدن پوست است.

"بسیاری از جوهرها و کرم الکل دارند که به ارائه سریع خشک به پایان برسد اما همچنین می توانید از شیره پوست خود را آبرسانی کرده و رطوبت منجر به سوزش و خارش دار ناراحت کننده پوست" در این مقاله توضیح می دهد.

woman touching face

شاتر

با در نظر گرفتن اگر شما پوست حساس و یا در حال متوجه سوزش خود را بررسی کنید و محصولات مراقبت از پوست مواد تشکیل دهنده برای هر گونه الکل است که ممکن است خشک شدن پوست شما و منجر به مشکلات پوستی جدی.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن