ترسناک 'ضد پیری' مواد تشکیل دهنده شما نیاز به توقف خرید ASAP, با توجه به متخصص پوست

مواد تشکیل دهنده همه چیز هستند که آن را به ضد پیری محصولات مراقبت از پوست می آید، و اکثر کارشناسان زیبایی می ت

توسط RECORDEJADID در 21 مرداد 1399

مواد تشکیل دهنده همه چیز هستند که آن را به ضد پیری محصولات مراقبت از پوست می آید، و اکثر کارشناسان زیبایی می تواند بر مواد تشکیل دهنده شما باید به توافق برسند که هدف روشن، نرم و صاف برای یک رنگ جوان به دنبال. بازیکنان اصلی مواد قدرتمند مانند رتینول، ویتامین C و اسید هیالورونیک، که به تغذیه و هیدرات پوست شناخته شده است - دقیقا همان چیزی است که نیاز دارد برای رسیدن به آن ظاهر روشن و انرژی زا است. اما گاهی اوقات یک عنصر دیگر مخلوط شده با مواد تغذیه ای است که می تواند اثرات نامطلوب وجود دارد. به همین دلیل است که شما همیشه باید مراقب باشید در هنگام خرید محصولاتی که فهرست الکل در مواد تشکیل دهنده.

این سورا متوقف عرق Boob -- واقعا!

alcohol skincare damaging

الکل بد در محصولات زیبایی

الکل می تواند مواد دیگر کمک کند - مانند رتینول و ویتامین C - جذب موثرتر به پوست. با این حال ، الکل می تواند نتایج ناخواسته است که مقابله با مزایای هیدرات و تغذیه شما به دنبال به ارمغان بیاورد. الکل می تواند پوست را خشک کند، به نوبه خود سطح را از بین ببرد و باعث ظاهر پیرتر و آسیب دیده تر شود. • این آسیب قوی تر از بسیاری از مزایای مواد تشکیل دهنده محصول زیبایی دیگر می تواند فراهم کند. این نوع محصولات حتی می تواند پوست خود را از روغن های طبیعی است که آن را صاف، محافظت شده و هیدراته نوار.

alcohol skincare damaging

استفاده از الکل بر روی پوست خود را بیش از یک مدت طولانی آن را خشک ترک خواهد کرد - حتی اگر شما متوجه خشکی. این کار باعث می شود پوست شما به درستی تجدید شود، به این معنی که نمی تواند به راحتی آسیب را ترمیم کند و نشانه های پیری را زودتر از حد طبیعی نشان خواهد داد.

هر گاه محصولات زیبایی جدیدی را خریداری می کنید، مراقب مواد ی ذکر شده به عنوان "الکل SD" یا "الکل ایزوپروپیل" بگرد. اینها الکل های خشک کننده ای هستند که نمی خواهید روی پوستتان باشد. اما الکل های دیگری هم هستند که ممکن است برای رژیم زیبایی شما اینقدر بد نشوند.

alcohol skincare damaging

الکل خوب در محصولات زیبایی

سوالی نیست که شما باید از خشک کردن الکل در محصولات زیبایی خود را در تمام هزینه ها اجتناب کنید. اما این به این معنی نیست که شما باید از تمام الکل اجتناب کنید. نوع دیگری هم وجود دارد که در واقع می تواند برای یک روال سالم مراقبت از پوست مفید باشد. به این ها الکل چرب می گن.

همچنین به نام "cetearyl"، "stearyl" و "الکل های استیل"، الکل های چرب قادر به بهبود بافت پوست و الاستیسیته هستند. و باعث خشکی یا آسیب به سطح پوست نمی شود.

alcohol skincare damaging

•چه مواد ضد پیری باید به جای الکل استفاده کنیم؟

در حالی که خرید محصولات زیبایی ساخته شده با الکل های چرب کاملا خوب برای بازی مراقبت از پوست خود را، شما همیشه باید در مراقب ترین مواد تغذیه کننده و هیدرات کننده شما می توانید پیدا کنید برای دریافت بهترین نتایج ضد پیری. آب بدن کلید مبارزه با نشانه های پیری است زیرا کمک می کند تا ترمیم، محافظت و نرم کردن پوست. برخی از بهترین مواد ی که می توانید از آن استفاده کنید، می توان به کلاژن هیالورونیک اسید، ویتامین C، آلوئه ورا، روغن جوجوبا، سرامیدها و اسید گلیکولیک، و...tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de