ملکه دلخراش اعلام نمی بینیم این آینده و در همه!

Coronavirus همه گیر است و قرار است در یک دمپر در بسیاری از درگیری برای هم بودن. ملکه الیزابت دوم که به طور معم

توسط RECORDEJADID در 30 اردیبهشت 1399

Coronavirus همه گیر است و قرار است در یک دمپر در بسیاری از درگیری برای هم بودن. ملکه الیزابت دوم که به طور معمول دارای یک بسته بندی شده برنامه است و نگه داشتن او تقویم روشن برای چند ماه آینده.

Queen Elizabeth

چلپ چلوپ اخبار

مانند دیگر افراد مشهور و مقامات دولتی ملکه مجبور به تغییر راه او به طور معمول درگیر در رویدادهای عمومی. با توجه به سن او و طبیعت از تماس های اجتماعی خود وظایف سلطنتی قرار داده و او را در خطر ابتلا COVID-19 ویروس.

Queen Elizabeth

چلپ چلوپ اخبار

سلطنتی, سخنگوی اظهار داشت:"ملکه نمی خواهد هر چیزی را که می رود در برابر مشاوره از افراد در [سن] دسته و او را به همه مناسب مشاوره. در بحث وجود دارد و آنچه که ما می تواند انجام دهد و نمی تواند انجام دهد آمده اکتبر."

Queen Elizabeth

بنابراین به نظر می رسد مانند آن خواهد شد به خوبی به سقوط قبل از ملکه خواهد شد حتی در نظر سرگیری او فعالیت های عادی. که نه کاهش ملکه الیزابت پایین. او همچنان به انجام وظایف رسمی از طریق تلفن یا ویدئو کنفرانس.

Queen Elizabeth

چلپ چلوپ اخبار

ملکه در حال حاضر پناه-در-محل در قلعه ویندسور با شوهرش پرنس فیلیپ. او به تازگی پخش از قلعه ویندسور به مناسبت سالگرد 75 از پایان جنگ جهانی دوم در اروپا. ملکه ابراز قدردانی خود را از تلاش های مردم برای جلوگیری از گسترش ویروس و همچنین وعده داده است که روزی "ما دوباره ملاقات خواهد کرد."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن