یکی از چیزهایی که شما هرگز نباید برای شام خوردن در قرنطینه اگر شما می خواهید یک معده تخت به گفته یک متخصص تغذیه

انتخاب چه به خوردن هر شب برای شام هنگامی که شما در حال quarantining با خیال راحت در خانه کار آسانی نیست. اگر چ

توسط RECORDEJADID در 5 خرداد 1399

انتخاب چه به خوردن هر شب برای شام هنگامی که شما در حال quarantining با خیال راحت در خانه کار آسانی نیست. اگر چه takeout و گزینه های تحویل سریع و خوشمزه, کسانی که هزینه های سنگین می تواند به سرعت اضافه کردن.

ما نمی خواهد این واقعیت را نادیده گرفت که بدانند چه چیزی برای خوردن شام و پخت و پز برای یک خانواده بزرگ می تواند چالش برانگیز. کار روزانه می تواند حتی بیشتر به چالش کشیدن زمانی که شما در یک سفر از دست دادن وزن. اما پخت و پز وعده های غذایی در خانه است که اغلب سالم و گزینه بیشتر مقرون به صرفه و آن را می توان در واقع یک آسان فرایند هنگامی که شما به دنبال فقط یک چند قانون ساده.

خوشبختانه شما می توانید به نوبه خود به کارشناسان به ارائه سالم قرنطینه ایده های غذا به طوری که شما در نهایت می توانید ببینید نتایج از دست دادن وزن شما شده است انتظار است.

ساده و سریع برای شام شما احتمالا اغلب متوسل به ماکارونی درست است ؟ در حالی که غذا است هر دو آسان و مقرون به صرفه آن نیز می تواند منجر به افزایش وزن ناخواسته. ما به شما بگویم که چرا در حالی که اجازه می دهد کارشناسان به شما برخی از توصیه های در مورد چگونه برای آماده سازی یک سالم ظرف ماکارونی.

penne pasta

شاتر

بسیاری از پاستا در نظر گرفته تصفیه ماکارونی, که بدان معنی است که آن محروم شده جوانه سبوس و بسیاری از مواد مغذی است. چنین تصفیه ماکارونی است که سرشار از کالری و کربوهیدرات و کم فیبر است. با توجه به Healthline بالا-رژیم غذایی کم کربوهیدرات اغلب منجر به چاقی شود.

pasta with tomato sauce

شاتر

در مصاحبه با POPSUGAR ثبت متخصص لیزا Eberly نشان می دهد انتخاب گندم پاستا به عنوان یک انتخاب سالم برای زمانی که شما در خلق و خوی برای یک جالب شام ایتالیایی. "ماکارونی گندم کامل بالا فیبر غلات کامل. فیبر در مجتمع ماکارونی گندم کامل نگه می دارد شما فولر دیگر و باعث کاهش التهاب و متعادل قند خون."

tomato sauce

شاتر

ثبت متخصص کارولین قهوه ای بیشتر پشتیبانی از این ایده که ماکارونی می تواند اغلب خورده می شود بدون احساس گناه زمانی که شما رویکرد راست او توضیح می دهد که چگونه می توان ماکارونی یک انتخاب سالم در مصاحبه با خوردن این نیست که!.

براون می گوید که شما نمی نیاز به رد کردن پاستا به طور کامل هنگامی که آن را در حد اعتدال خورده در. "دریافت با کیفیت عالی و یا در خانه پاستا خوردن کوچک - به اندازه ی معمولی بخش است که یک فنجان یا به اندازه مشت خود را و فله آن را با سبزیجات و کمی پروتئین" براون می گوید. "سپس سعی کنید برای ترید کردن سس با نان."

ما قطعا به دنبال این راهنمایی های بعدی زمان ما در حال پخت و پز تا برخی از ماکارونی برای شام!

spaghetti

شاتر

آیا شما لذت بردن از پخت و پز برای شام هنگامی که ماندن در خانه ؟ اجازه دهید ما می دانیم مورد علاقه خود را از دست دادن وزن وعده های غذایی در نظرات زیر!tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب