یک چیز شما باید انجام دهید قبل از 10 AM دلیل آن منجر به فوری افزایش وزن

صبح مهم زمان از روز به خصوص وقتی که می آید به رژیم غذایی خود را. شروع صبح خود را با غذاهای سالم و ورزش می توان

توسط RECORDEJADID در 12 تیر 1399

صبح مهم زمان از روز به خصوص وقتی که می آید به رژیم غذایی خود را. شروع صبح خود را با غذاهای سالم و ورزش می توانید مجموعه ای از تن برای بقیه روز خود را که می تواند شما را تشویق سالم را به تصمیم گیری به عنوان روز همچنان ادامه دارد.

اما, وجود دارد راه های بسیاری است که صبح خود را معمول می تواند یک مشکل برای از دست دادن وزن خود–و حتی برخی از "سالم" الگوهای در واقع ممکن است ساخت آن را سخت تر به از دست دادن وزن است.

با که در ذهن نگه داشتن خواندن برای یک چیز شما باید انجام دهید قبل از 10 AM دلیل آن منجر به فوری افزایش وزن.

زنان فرانسوی *عشق* این قیمت مناسب, کیف دستی با نام تجاری

breakfast bars

شاتر

خوردن یک صبحانه نوار

یک نوار صبحانه ممکن است به نظر می رسد مانند یک ایده خوب به خصوص اگر شما بر روی بروید اما آن را در واقع می تواند منجر به برخی از مشکلات اگر شما در حال تلاش برای از دست دادن وزن است.

زبان به شکل دکتر لیزا Davis, معاون علمی و بالینی در امور Medifast توضیح میدهد: "بیشتر تجاری گرانولا اساسا بلغور جو دوسر کوکی ها در لباس مبدل با مقدار زیادی قند بیشتر از شما نیاز دارید."

woman eating breakfast bar

شاتر

با توجه به وعده غذایی روزانه یکی دیگر از مشکل با صبحانه میله است که چگونه آنها به بازار وجود دارد--آنها نمی خواهد شما را پر کنید تا به عنوان بسیاری به عنوان یک صبحانه کامل.

"وجود دارد نه نزدیک به تغذیه به اندازه کافی برای نگه داشتن شما برای بیش از یک ساعت. معمولی 'صبحانه' میله ارزش غذایی کمتر از بسیاری از میله میان وعده. هر دو نوع از میله های ساعت در حدود 200 کالری — متوسط اندازه متخصصان تغذیه توصیه می کنند برای یک میان وعده است."

breakfast bars

شاتر

به علاوه با توجه به دائم شکر در این میله صبحانه می تواند منجر به قابل توجه وزن: "یک مطالعه حتی نشان داد که افرادی که افزایش مصرف قند خود را به دست آورد حدود 1.7 پوند در کمتر از 2 ماه."

"مقادیر بیش از حد از قند می تواند التهاب سلول های چربی باعث آنها را به انتشار مواد شیمیایی که باعث افزایش وزن" مقاله همچنان ادامه دارد.

feet on a scale

شاتر

اگر شما به دنبال جایگزین Davis, یک پیشنهاد است.

او توضیح میدهد: "کمی طبیعی کره بادام زمینی در یک خورده تکه نان سبوس دار بهتر است. یک زن و شوهر از این مینی ساندویچ در پیشبرد و نگه داشتن در یخچال خود را در خانه و در محل کار."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن