یکی از تکان دهنده "سالم" نوشیدنی است که در واقع از بین بردن سوخت و ساز بدن شما

هنگامی که شما در حال تلاش برای از دست دادن وزن مهم است به پرداخت فقط به عنوان توجه زیادی به نوشیدنی نوشیدنی شم

توسط RECORDEJADID در 2 خرداد 1399

هنگامی که شما در حال تلاش برای از دست دادن وزن مهم است به پرداخت فقط به عنوان توجه زیادی به نوشیدنی نوشیدنی شما را به شما پرداخت به غذاهایی که می خورید. حتی اگر شما غذا خوردن سالم ترین وعده های غذایی و کاهش وعده, خوردن نوشیدنی های شیرین به طور منظم می تواند نفی همه از مزایای رژیم غذایی خود را. و وجود یک نوشیدنی شیرین که اکثر مردم فکر می کنم سالم است اما آن را در واقع از بین بردن سوخت و ساز خود را.

iced tea unhealthy sugary drink weight gain

در حالی که چای به طور کلی سالم و مفید نوشیدنی بسیاری از فروشگاه خرید چای سرد هستند مخالف است. این نوع نوشیدنی است که اغلب حاوی قند و کربوهیدرات است که می تواند کاهش سرعت سوخت و ساز بدن شما و حتی ممکن است باعث افزایش وزن.

iced tea unhealthy sugary drink weight gain

هر چند شما ممکن است فرض کنیم که چای سرد برای شما بهتر است هنگامی که در مقایسه با حتی بدتر نوشیدنی مانند نوشابه و یا شیرین, قهوه, حقیقت این است که این مقدار قند در چای سرد باعث می شود این نوشیدنی بهتر از نوشابه است.

iced tea unhealthy sugary drink weight gain

شکر به راحتی می تواند منجر به افزایش وزن به خصوص اگر شما بیش از توصیه می شود روزانه مصرف 30 گرم در روز است. یک بطری از پیش ساخته شده چای سرد می تواند به همان اندازه که حاوی 42 گرم قند است که بیش از یک خدمت از بسیاری از انواع نوشابه.

iced tea unhealthy sugary drink weight gain

شاتر

برای یک راه سالم برای نوشیدن چای سرد, سعی دم آن را خودتان در خانه. به این ترتیب شما می توانید انتخاب کنید به نگه داشتن آن را بدون شکر و یا کنترل چقدر شکر شما اضافه کردن به نوشیدن.tinyurlis.gdu.nuclck.rushrtco.de
آخرین مطالب