یک شب هک شما باید سعی کنید در این هفته برای کاهش وزن سریع

این هیچ راز است که همه ما مانند وعده در حالی که تماشای ما نشان می دهد مورد علاقه و فیلم های قبل از خواب. اما ک

توسط RECORDEJADID در 2 تیر 1399

این هیچ راز است که همه ما مانند وعده در حالی که تماشای ما نشان می دهد مورد علاقه و فیلم های قبل از خواب. اما کسانی که شیرین و شور تنقلات تمایل به پرتاب خود را رژیم غذایی سالم و درست کردن مسیر به ویژه هنگامی که شما در حال تلاش برای از دست دادن وزن است.

ما آن را درک می قطعا سخت خواهد بود به مقاومت در برابر وسوسه, اما گفت نه شما بروید به رفتار خواهد شد ارزش آن را هنگامی که شما قادر به دیدن نتایج از دست دادن وزن شما شده است انتظار است. به کل تناسب اندام, سفر برای شما راحت تر ما رو به کارشناسان برای بهترین شب نرم برای از دست دادن وزن.

وجود خاص یک نکته شما باید دنبال این هفته برای کاهش وزن سریع است که کارشناسان واقعا می خورم. بدون ado بیشتر, اجازه دهید شیرجه رفتن به مورد علاقه ما از دست دادن وزن هک.

woman eating

شاتر

ما رفتن به نکته این است که مسواک زدن دندان های خود را بعد از آخرین وعده غذایی خود را از روز-- بله واقعا.... فکر می کنم در مورد آن-- شما نمی تواند کمتر به احتمال زیاد برای رسیدن به تنقلات هنگامی که شما در حال حاضر خود را انجام داده و شب معمول و minty تازه دندان ؟ اعتراف به آن پاسخ این است که بله.

woman brushing teeth

شاتر

در مصاحبه با شکلثبت متخصص سحر جکسون Blatner به شدت توصیه می کند برای رسیدن به مسواک و خمیر دندان پس از آخرین وعده غذایی خود را از روز است. مسواک زدن دندان های خود را پس از یک وعده غذایی یا میان وعده است "فیزیکی و روانی سیگنال به بدن خود را که شما انجام می شود خوردن" Blatner می گوید.

woman flossing teeth

شاتر


بیایید آن روبرو هستند, کسانی که میان وعده های جالب نمی خواهد به عنوان طعم خوب بعد از مسواک زدن دندان های خود را. اجتناب از تنقلات در شب است کلیدی برای موفقیت در کاهش وزن چرا که شما بیشتر احتمال دارد به افراط ورزیدن و انتخاب تنقلات ناسالم پس از صرف شام و شب.

با توجه به Healthline افرادی که غذا خوردن در شب تمایل به خوردن بیشتر و مصرف کالری اضافی که می تواند در نهایت به افزایش وزن منجر شود اگر شما بیش از حد بسیاری از کالری هر شب با تشکر از وعده های غیر ضروری.

woman cooking

شاتر

سعی کنید مسواک زدن نکته برای خودتان و اجازه دهید ما می دانیم که چگونه آن را برای شما کار می کند!

چه شما رفتن به از دست دادن وزن هک? اجازه دهید ما می دانیم بهترین نکات و ترفندها در نظرات زیر!tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن