یکی از "سالم" غذا شما باید به دور انداختن ASAP به دلیل آن خرابه سوخت و ساز بدن شما

هنگامی که شما در حال تلاش برای حفظ و یا از دست دادن وزن و یا به سادگی فقط کار برای مراقبت از خود را به طور کلی

توسط RECORDEJADID در 3 تیر 1399

هنگامی که شما در حال تلاش برای حفظ و یا از دست دادن وزن و یا به سادگی فقط کار برای مراقبت از خود را به طور کلی خوب بودن آن است که واقعا مهم است به ماندن و آگاه از غذاهایی که می خورید. اما متاسفانه غذاهای سالم اغلب می تواند گمراه کننده باشد.

اکثر مردم آن را درک نمی کنند اما وجود دارد بسیاری از غذاها و تنقلات وجود دارد که به عنوان سالم یا کم چرب اما در حقیقت این مواد غذایی وحشتناک برای سلامت خود را. و این چیزی که شما هرگز شک دارم.

rice cake unhealthy snack

کیک برنج به نظر می رسد مانند ایده آل بدون گناه مواد غذایی میان وعده زیرا آنها کم کالری و کم چربی و آمد در بسیاری از طعم های مختلف است که می توانید آنها را سرگرم کننده برای غذا خوردن. اما حقیقت این است که برنج کیک ناسالم غذا مبدل به عنوان چیزی متفاوت است.

rice cake unhealthy snack

بیشتر خواهد بود تعجب به یاد بگیرند که کیک برنج می تواند قند خون خود را به سنبله است که می تواند منجر به بیشتر گرسنگی و ولع برای شکر. یک دوره طولانی از خوشه قند خون می تواند بدن خود را دشواری در تنظیم قند خون موثر است که حتی ممکن است منجر به دیابت نوع 2 است.

rice cake unhealthy snack

برای همه کم کالری و کم چربی حقایق تغذیه, برنج, کیک نیز کم پروتئین و فیبر است. این دو مهم مواد مغذی بدن شما نیاز به حفظ یک برسد. هنگامی که شما به دنبال یک میان وعده سالم مهم است که به توجه به کالری و چربی و قند, اما آن را فقط به عنوان مهم به مطمئن شوید که شما در حال گرفتن بخش زیادی از پروتئین و فیبر در مواد غذایی خود را.

rice cake unhealthy snack

شاتر

بهترین راه برای خوردن کیک برنج برای جفت آنها را با یکی دیگر از مواد غذایی است که سرشار از پروتئین و فیبر و یا هر دو. شما می توانید سعی کنید از خوردن کیک برنج با حموس, کره بادام زمینی, آووکادو, پنیر خامه ای, هوای سرد کاهش و یا سالاد تن ماهی برای خوشمزه و میان وعده سالم که کم کالری اما سرشار از پروتئین است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب