یک میوه شما باید متوقف داشتن در صبح به دلیل آن را به آرامی سوخت و ساز بدن شما را از بین می برد

هنگامی که شما در حال تلاش برای از دست دادن وزن, مهم ترین چیزی که شما می توانید انجام دهد پیدا کردن غذاهایی است

توسط RECORDEJADID در 28 مرداد 1399

هنگامی که شما در حال تلاش برای از دست دادن وزن, مهم ترین چیزی که شما می توانید انجام دهد پیدا کردن غذاهایی است که به نفع رژیم غذایی خود را, اما همچنین طعم خوب. ما همه سلیقه ها و هوس های متفاوتی داریم، بنابراین هیچ راه مناسبی برای رژیم غذایی وجود نداره. اما راه های "اشتباه" زیادی برای رفتن وجود دارد. رایج ترین اشتباه مردم را متفاوت از آنچه شما ممکن است انتظار داشته باشد -- آن را خوردن اشتباه "سالم" غذاهای.

همه غذاهایی که به عنوان سالم درک می شوند در واقع برای شما خوب است. و موز یکی از بدترین غذاهایی است که می توانید در زمانی که شما در تلاش برای از دست دادن وزن داشته باشند.

*The Sunscreen *Every* Woman Should Be Using

bananas worst morning breakfast fruit

اکثر مردم شگفت زده می شود به یاد بگیرند که موز مواد غذایی خوبی برای رژیم غذایی نیست. اکثر میوه ها انتخاب های خوبی هستند، زیرا آنها حاوی یک تن ویتامین ها و مواد مغذی ضروری است که بدن ما نیاز دارد. اما میوه ها نیز حاوی قندطبیعی، و برخی از میوه ها بیش از حد شکر.

bananas worst morning breakfast fruit

چه چیزی موز را برای شما بد می کند

موز در کربوهیدرات و شکر زیاد است. یک موز متوسط می تواند به اندازه ۲۷ گرم کربوهیدرات داشته باشد، با ۱۴ گرم آن ها قند یر دار است. این برای یک تکه میوه زیاد است. و روشی که موز می خوری دوتا می تونه اوضاع رو بدتر کنه این میوه بدترین میوه ای است که می توانید برای صبحانه انتخاب کنید زیرا بهترین وعده های غذایی صبح کسانی هستند که در کربوهیدرات ها و قندها کم هستند.

bananas worst morning breakfast fruit

وقتي که موز بخوري

اگر شما از طرفداران موز، هیچ دلیلی برای قطع میوه از رژیم غذایی خود را به طور کامل وجود دارد. شما فقط باید آنها را برای صبحانه اجتناب کنند. جنبه های سالم به موز وجود دارد - آنها غنی از مواد مغذی ضروری مانند پتاسیم، ویتامین B6 و ویتامین C. شما می توانید موز به عنوان یک میان وعده یا دسر گاهی اوقات خوردن. آنها جایگزین های بسیار خوبی برای پردازش، میان وعده های سدیم بالا هستند.

bananas worst morning breakfast fruit

Shutterstock

میوه های سالم برای صبحانه خوردن

در مورد میوه های صبحانه، به جای موز به گزینه بهتری نیاز دارید. به دنبال میوه های کم کالری بالا در آنتی اکسیدان ها. مرکبات مانند گریپ فروت یا پرتقال بسیار عالی هستند زیرا آنها می توانند در کاهش وزن، کنترل اشتها و قدرت ایمنی بدن کمک کند.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de