One Food Everyone With Crows Feet Should Avoid, according to a Dermatologist

رژیم ضد پیری مراقبت از پوست بدون توجه دقیق به رژیم غذایی شما ناقص است. • اضافه کردن برخی از مواد تشکیل دهنده ض

توسط RECORDEJADID در 26 مرداد 1399

رژیم ضد پیری مراقبت از پوست بدون توجه دقیق به رژیم غذایی شما ناقص است.

• اضافه کردن برخی از مواد تشکیل دهنده ضد پیری به رژیم غذایی منظم خود را ضروری است. اما، به اندازه ي مهم، چيزيه که نمي خوري. به طور خاص، دور ماندن از غذاها و مواد تشکیل دهنده ای که می تواند روند پیری پوست شما را سرعت بخشد، یکی از راه های انجام یک نگاه جوان تر است.

و یکی از مهم ترین مواد تشکیل دهنده برای جلوگیری از شکر است.

بزرگترین فروش در مد در حال پایین رفتن در حال حاضر!

sugar

Shutterstock

قند

قند بیش از حد در هر رژیم غذایی مشکل است، اما اگر شما با نشانه های پیری نگران هستند، این عنصر می تواند به مسائل حتی بیشتر منجر شود.

به گزارش Sydney Morning Heraldسیدنی صبح هرالد ، "بیش از حد قند فرآوری شده در رژیم غذایی خود را ، حتی در مقادیر کمی می تواند باعث محافل تاریک ، چین و چروک ، پوست کم آب و می تواند روند پیری سریع پیگیری."

woman eating dessert

Shutterstock

مقاله ادامه دارد، با استناد به یکی از مشکلاتی که می تواند از قند بیش از حد ناشی شود-- و چگونه می تواند پوست شما تاثیر.

به طور خاص، غذاهایی که شکر بیش از حد داشته باشند می توانند منجر به التهاب شوند. کارا کارا لاندو، یک زن و یک زن با انجمن رژیم های غذایی استرالیا توضیح می دهد، "التهاب با رژیم غذایی بالا در غذاهای GI بالا همراه بوده است."

مقاله توضیح می دهد که این می تواند به آرایه ای از مشکلات منجر شود، از جمله "مویرگ های شکسته، از دست دادن الاستیسیتی پوست، و تجزیه سلول ها."

crow's feet

Shutterstock

خط بهداشت همچنین توضیح می دهد که چگونه بیش از حد قند می تواند پوست شما را در راه های مختلف آسیب برساند. مقاله توضیح می دهد، "[S]ugar به تشکیل AGEs آسیب رساندن به کلاژن کمک می کند."

وقتی سطح قند ما بالا می ره این روند سنی تحریک میشه این حتی اگر نور خورشید درگیر باشد، بیشتر به هم می پاشد، خروجی ادامه دارد.

sugar in coffee

Shutterstock

با این در نظر گرفتن, محدود کردن مصرف قند خود را می تواند کمک به حفظ سطح کلاژن خود را تا و به حداقل رساندن التهاب--هر دو از آنها می تواند به نگاه جوان تر کمک.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب