یکی از نوشیدنی شما هرگز نباید به دلیل آن باعث می شود فوری افزایش وزن

وقتی که می آید به از دست دادن وزن و نظارت بر رژیم غذایی خود را نزدیک یک گام مهم در جهت درست است. آن است که نه

توسط RECORDEJADID در 17 خرداد 1399

وقتی که می آید به از دست دادن وزن و نظارت بر رژیم غذایی خود را نزدیک یک گام مهم در جهت درست است. آن است که نه تنها مواد غذایی ناسالم که شما باید اجتناب از آن نیز مهم است برای پیگیری آنچه شما نوشیدن. برخی از نوشیدنی ها ممکن است سالم به نظر می رسد اما در واقع می تواند سرشار از قند و کالری است.

با که در ذهن نگه داشتن خواندن برای یک نوشیدنی شما هرگز نباید به دلیل آن باعث می شود فوری افزایش وزن.

orange juice

شاتر

آب پرتقال

با توجه به بیان انگلستان "آب پرتقال ممکن است یک کلاسیک صبح بنوشید اما آن را به یک فقیر گزینه برای افرادی که مایل به از دست دادن وزن است. آب میوه های بسته بندی شده با شکر و اگر فروشگاه خریداری شده در یک کارتن پایین در تغذیه است."

به علاوه اضافه کردن این قند بالا نوشیدنی به رژیم غذایی خود می تواند مخل برای خود اهداف از دست دادن وزن.

feet on a scale

شاتر

Livestrong توضیح میدهد: "یکی از اصلی ترین جنبه های منفی به نوشیدن آب پرتقال هنگامی که در تلاش برای از دست دادن وزن است قند. بیش از حد قند مصرف می تواند به افزایش سطح قند خون که می تواند مانع از دست دادن وزن خود."

این مقاله ادامه "علاوه بر این متخصص تغذیه دکتر Jonny Bowden اشاره می کند که هنگامی که در مقایسه با دیگر انواع قند فروکتوز -- قند موجود در آب میوه -- تبدیل به چربی سریع تر است."

orange juice

شاتر

به علاوه آب پرتقال شما را نگه نمی کامل از آن فاقد فیبر و سایر مواد مغذی در میوه.

با در نظر گرفتن اگر شما امیدوار به افزایش مصرف ویتامین C خود را, شما بهتر است از خوردن یک پرتقال از نوشیدن OJ.

oranges

شاتر

در واقع اگر شما در حال نوشیدن آب پرتقال برای سیستم ایمنی بدن شما, شما احتمالا باید تجدید نظر کند. با توجه به خودی کسب و کار, آن می تواند معکوس.

"برخی مطالعات نشان می دهد آن را در واقع می تواند انجام بیش از آسیب خوب از آب سرشار از قند فروکتوز که برخی از شواهد نشان می دهد در واقع می تواند به سرکوب سیستم ایمنی بدن" مقاله توضیح می دهد.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب