یکی از نوشیدنی شما باید هر روز به خلاص شدن از شر چربی معده و نفخ

اگر شما نگران در مورد چربی معده و نفخ گرفتن نگاه نزدیک در رژیم غذایی خود مهم است. به طور خاص, ترکیب خاصی نوشید

توسط RECORDEJADID در 15 خرداد 1399

اگر شما نگران در مورد چربی معده و نفخ گرفتن نگاه نزدیک در رژیم غذایی خود مهم است. به طور خاص, ترکیب خاصی نوشیدنی می تواند کمک به ترکیب از دست دادن وزن دوستانه مواد را به رژیم غذایی خود را که می تواند کمک به شما مبارزه با چربی و نفخ است.

با که در ذهن نگه داشتن خواندن برای یک نوشیدنی شما باید با داشتن هر روز برای کاهش وزن!

fennel seeds

شاتر

چای رازیانه

دانه رازیانه فقط یک عنصر است که می تواند کمک به شما در کاهش نفخ است. دکتر Robynne Chutkan M. D. منسجم متخصص گوارش بنیانگذار گوارش مرکز زنان و نویسنده از نفخ درمان: 101 راه حل های طبیعی برای واقعی و پایدار امدادتوضیح داد: به شلوغی که رازیانه کامل از "گاز-کاهش روغن" است که شما می توانید از بهره مند شوند.

به علاوه می توان آن را به راحتی گنجانیده شده به رژیم غذایی خود را با نوشیدن چای رازیانه.

fennel tea

شاتر

Chutkan نشان می دهد ساخت چای رازیانه با قرار دادن خرد و یا کل دانه رازیانه را در آب جوش و اجازه می دهد آن را به تند برای 10 دقیقه قبل از نوشیدن. در انجام این کار, شما می توانید خود را بهبود هضم و کاهش نفخ است.

flat stomach

شاتر

Healthline توضیح میدهد: "دانه رازیانه همچنین کاهش التهاب. این ممکن است کمک به تسکین تورم یا سوزش در روده ها و هضم غذا را بهبود بخشد."

این مقاله ادامه "دانه رازیانه نیز ممکن است شل شدن عضلات روده است که می تواند کمک به از بین بردن یبوست است. تسکین دهنده عضلات معده و روده ها کمک می کند تا به از بین بردن ، gassiness که از یبوست یا اسید معده به مری."

feet on a scale

شاتر

با در نظر گرفتن اضافه کردن دانه رازیانه را به رژیم غذایی خود است یک راه خوب برای کاهش نفخ--و چای رازیانه باعث می شود آن است که بسیار آسان تر به درو ضد التهاب و نفخ-مبارزه با مزایای.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن