یکی از قهوه قهوه هک شما باید سعی کنید در این هفته برای کاهش وزن

قهوه قهوه است به یک جزء اصلی در بسیاری از مردم رژیم غذایی, اما آنها ممکن است درک نمی کنند که چگونه آن را می تو

توسط RECORDEJADID در 16 اردیبهشت 1399

قهوه قهوه است به یک جزء اصلی در بسیاری از مردم رژیم غذایی, اما آنها ممکن است درک نمی کنند که چگونه آن را می تواند تاثیر خود را در سلامت و کاهش وزن. بسیاری از قهوه creamers سرشار از کالری و چربی و قند و شکر. با در ذهن داشتن این مواد به طور منظم می تواند به افزایش وزن منجر شود.

اگر شما می خواهید به تماشای وزن خود را بدون توسل به قهوه سیاه و سفید نگه داشتن خواندن برای قهوه قهوه هک شما باید سعی کنید در این هفته برای از دست دادن وزن.

coffee and cream

شاتر

به طور خاص با اضافه کردن پروتئین به قهوه صبح خود را به مراسم می تواند مزایای بزرگ. با توجه به Annessa Chumbley ثبت نام متخصص تغذیه و متخصص تغذیه "فواید پروتئین برای از دست دادن وزن بی پایان هستند!"

او توضیح میدهد: "با اضافه کردن پروتئین به روال صبح خود شما به طور موثر شروع سوخت و ساز خود را. از آنجا که پروتئین کمک می کند تا به نگه داشتن شما احساس فولر برای دیگر غنی از پروتئین صبحانه می تواند به کاهش اشتها و گرسنگی در طول روز است."

آن را نیز می تواند به شما کمک کند حفظ عضلانی "در علاوه بر این به satiating گرسنگی, پروتئین است به خصوص سودمند در حفظ توده عضلانی بدون چربی در کاهش وزن است."

feet on a scale

شاتر

با که در ذهن جای خود را معمول, قهوه, قهوه با یک لرزش پروتئین فرم برتر پروتئین "یکی از ساده ترین راه برای اضافه کردن پروتئین به رژیم غذایی خود را با مبادله قهوه قهوه با برتر لرزش پروتئین. نه تنها آنها از طعم خوب آن را سخت به این باور آنها در واقع برای شما خوب است اما هر لرزش نیز حاوی 30 گرم پروتئین 1 گرم قند و 160 کالری است."

او توصیه ؟ او می گوید SheFinds, "شخصی من رفتن به طول ماه های بهار و تابستان است که یک فنجان قهوه سرد با کارامل برتر لرزش پروتئین!"

خود طعم وانیل است یکی دیگر از گزینه خوشمزه برای اضافه کردن به قهوه خود را. به علاوه آنها در حال حاضر ارائه یک کافه اسپرسو طعم بسته در کافئین معادل یک فنجان قهوه است.

protein shakeprotein shake

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن