یکی ضد التهاب ادویه شما باید در همه چیز به معنای واقعی کلمه برای از دست دادن وزن قرار داده بلافاصله

گنجاندن مواد خاص را به وعده های غذایی مورد علاقه خود را می تواند یک راه عالی برای اضافه کردن در برخی از مزایای

توسط RECORDEJADID در 5 شهریور 1399

گنجاندن مواد خاص را به وعده های غذایی مورد علاقه خود را می تواند یک راه عالی برای اضافه کردن در برخی از مزایای ضد التهابی به رژیم غذایی به طور منظم خود را. به علاوه، برخی از این مواد حتی می تواند مزایای کاهش وزن است که می تواند کمک به افزایش سوخت و ساز بدن خود را داشته باشد.

با در نظر گرفتن آن، اگر به چهره باریک تر امیدوار هستید، اضافه کردن ادویه ضد التهابی به رژیم غذایی خود را در نظر بگیرید.

این دستبندهای 29 دلاری *So* محبوب هستند

cayenne

Shutterstock

کاین

کاین ادویه بزرگ برای شروع اضافه کردن به غذاهای مورد علاقه خود را به برخی از مزایای ضد التهابی است.

به گزارش Healthline، کاین حاوی کاپسایسینوئیدها است که ضد التهاب هستند. مقاله توضیح می دهد: «فلفل چیلی به طور گسترده ای به عنوان یک ادویه ضد التهابی قدرتمند در نظر گرفته می شود، بنابراین مطمئن باشید که یک خط تیره را در ظرف بعدی خود قرار دهید. مدت هاست که به عنوان کمک گوارشی نیز مورد استفاده قرار می گیرد، به طوری که این یک سود اضافه شده است."

feet on a scale

Shutterstock

با توجه به آن, اگر شما می خواهید به از دست دادن وزن و مهم نیست کمی لگد, سعی کنید اضافه کردن کاین به وعده غذایی بعدی خود را.

وب ام دی توضیح می دهد: «مطالعه دریافت که حدود نیم قاشق چای خوری فلفل کاین یا مخلوط در غذا یا بلعیده شده در کپسول به بزرگسالان جوان با وزن طبیعی کمک کرد تا حدود ۱۰ کالری دیگر را در طول یک دوره چهار ساعته بسوزونند، در مقایسه با خوردن همان وعده غذایی اما بدون فلفل قرمز.»

flat stomach

Shutterstock

به علاوه، با توجه به Healthline، کاین همچنین می تواند به شما کمک کند احساس فولر برای طولانی تر، و آن را آسان تر به تمرین کنترل بخش. در این مقاله توضیح می دهد: «بسیاری از مطالعات نشان می دهد کاپسایسین در فلفل کاین به کاهش گرسنگی کمک می کند.»

chili

Shutterstock

سعی کنید اضافه کردن برخی از فلفل کاین به رژیم غذایی به طور منظم خود را برای مبارزه با التهاب و کمک به سرعت بخشیدن به کاهش وزن. این یک ادویه همه کاره است که شما می توانید تقریبا به هر ظرفی اضافه کنید-- چه برای صبحانه تخم مرغ درست کنید و چه چیلی برای شام.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
مقالات مشابه
نظرات کاربرن