یک ضد التهاب مواد غذایی شما باید داشتن هر صبح تنها برای خلاص شدن از شر پوست افتادگی برای خوب

اگر شما در مورد پیری پوست نگران هستند, بهتر است به بررسی در با رژیم غذایی خود را (نه تنها روال مراقبت از پوست

توسط RECORDEJADID در 25 مرداد 1399

اگر شما در مورد پیری پوست نگران هستند, بهتر است به بررسی در با رژیم غذایی خود را (نه تنها روال مراقبت از پوست خود را). ترکیب برخی از غذاها و از بین بردن دیگران می تواند یک راه عالی برای کمک به پوست خود را نگاه و احساس بهترین آن است.

با این در نظر داشتن, حفظ خواندن برای یک ضد التهاب مواد غذایی شما باید خوردن برای جلوگیری از افتادگی پوست.

بزرگترین فروش در مد در حال پایین رفتن در حال حاضر!

watermelon

Shutterstock

هندوانه

اگر دوست دارید روز خود را با میوه شروع، شما در شانس. هندوانه میوه ای بزرگ برای وارد کردن به رژیم غذایی خود را، به خصوص با توجه به خواص ضد پیری آن است.

به گفته Byrdie,هندوانه می تواند پوست خود را با محافظت از آن را از رادیکال های آزاد, آسیب به خورشید, و التهاب بهره مند.

woman touching face

Shutterstock

Byrdie توضیح می دهد، "هندوانه ها پر از لیکوپن هستند، آنتی اکسیدان قدرتمندی که از رادیکال های آزاد آسیب رساندن به سلول ها می افزایند. همچنین دارای یک عامل محافظت از خورشید از 3, اقدام به عنوان یک ضد آفتاب طبیعی (اما فراموش نکنید که به با ضد آفتاب واقعی را فراموش کرده ام, بیش از حد!)."

به علاوه، "مطالعات نشان می دهد که هندوانه نیز التهاب را کاهش می دهد."

woman touching face

Shutterstock

بعلاوه هندوانه دارای آب بالایی است، بنابراین به شما کمک می کند که آب بدن تان را هیدرنتان بکنید-- یکی دیگر از بخش های مهم مراقبت از پوست.

Medical News Today توضیح می دهد که هندوانه حدود ۹۰٪ آب است و الکترولیت هایی مانند پتاسیم را نیز فراهم می کند. این امر آن را به یک انتخاب سالم از میان وعده در طول ماه های گرم تابستان است."

watermelon

Shutterstock

با تمام این ها در ذهن، اگر شما در حال حاضر برخی از هندوانه در صبح، آن زمان خوب برای شروع است. سعی کنید اضافه کردن یک طرف از آن را به صبحانه مورد علاقه خود را به نگه داشتن پوست خود را به دنبال جوان و سالم.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن