TerraMaster F5-422 حرفه ای NAS بررسی

نقد و بررسی – من بسیاری از دیسک های پشتیبان در اشکال مختلف اما یکی از چیزهایی که من نمی باید بود من شبکه متصل

توسط RECORDEJADID در 20 اردیبهشت 1399

نقد و بررسی – من بسیاری از دیسک های پشتیبان در اشکال مختلف اما یکی از چیزهایی که من نمی باید بود من شبکه متصل ذخیره سازی (NAS) دستگاه. بود که تا زمانی که بررسی پیشنهاد برای TerraMaster F5-422 آمد.

آنچه در آن است ؟

این TerraMaster F5-422 یک 5-خلیج حرفه ای NAS.

چه چیزی در جعبه ؟

 • F5-422 NAS
 • آداپتور برق
 • پیچ گوشتی
 • کابل شبکه
 • برچسب دیسک
 • دیسک نصب پیچ
 • 2 اضافی لاستیک پا
 • راهنمای شروع سریع

مشخصات سخت افزاری

 • Intel® Celeron® J3455 (X86 64 بیتی) پشتیبانی از چهار هسته پردازنده 1.5 GHz (max پشت سر هم تا 2.3 GHz)
 • 4GB حافظه سیستم (12GB حداکثر)
 • 5 دیسک اسلات
 • 80TB (16TB x 5) حداکثر ظرفیت
 • دو 1GbE شبکه جک
 • یکی 10GbE شبکه جک
 • دو پورت USB 3.0

طراحی و امکانات

این TerraMaster F5-422 حرفه ای NAS ویژگی های 10 Gigabit Ethernet پورت دو 1 گیگابیت پورت اترنت و یک چهار هسته ای پردازنده پردازنده 1.5 GHz, فراهم می کند که پهنای باند قادر به پشتیبانی از دسترسی همزمان تا 500 کاربران است. همراه با 4GB حافظه DDR3 و AES NI رمزگذاری سخت افزاری آن است که مناسب برای شرکت های کوچک و متوسط تجاری سازی سرور.

هنگامی که با استفاده از 10GB ethernet پورت F5-422 قادر به خواندن و نوشتن سرعت رسیدن به 650MB/s و 670MB/s بود. طراحی حرفه ای با کاربران در ذهن F5-422 مناسب برای 4K ویراستاران فیلم و کاربران با اطلاعات دقیق و سرعت مورد نیاز است.

پورت اترنت و پورت USB است. پورت HDMI استفاده نمی شود

دو شبکه گیگابیت رابط نیز پشتیبانی شبکه و تجمع و failover. این به این معنی است که اگر شما به آن نیاز, شما می توانید از دو جداگانه اتصالات شبکه. اگر یک اتصال به اینترنت اتصال می تواند حفظ شود و کاهش احتمال خرابی. تجمع بدان معنی است که دو اتصال استفاده می شود برای افزایش سرعت اتصال برای اتصال به شبکه های متعدد.

من نصب دو 3.5" 4TB Western Digital Red NAS درایوهای. درایو سینی بسیار آسان برای حذف به سادگی با کوه در می رم یک اهرم. نیز وجود دارد سوراخ در سینی برای نصب 2.5" درایوهای.

اگر چه شما می توانید با استفاده از فایل منیجر در وب و رابط کاربری برای انتقال فایل های آن را توصیه می شود به استفاده از SMB یا AFP فایل سرویس برای فایل های بزرگ. هنگامی که شما راه اندازی مدیریت فایل در رابط وب شما نمایش داده می شود دستورالعمل در مورد چگونه به انجام این کار. من نقشه برداری پوشه های مختلف از F5-422 NAS برای رانندگی نامه ساخت کپی از فایل های آسان تر است.

TerraMaster نیز ارائه می دهد یک برنامه تلفن همراه است که شما را قادر به اتصال به خود را F5-422 از طریق اینترنت. این نرم افزار بسیار آسان به راه اندازی و استفاده کنید. به سادگی آن را نصب کنید و با وارد کردن ID که شما مشخص در دسترسی از راه دور بخشی از توافقنامه و شما قادر خواهید بود برای دسترسی به فایل های خود را از هر نقطه.

شما همچنین می توانید با اتصال یک درایو خارجی را به پورت USB و دسترسی به فایل ها بر روی دیسک و/یا استفاده از آن درایو خارجی به عنوان یک پشتیبان برای NAS. من واقعا دوست دارم این ویژگی آن را به عنوان یکی کمتر چیزی که من به برق وصل کردن به کامپیوتر اصلی.

نیز وجود دارد گزینه ای برای نصب یک درایو SSD در یکی از درایو خلیج و استفاده از این درایو به سرعت بالا در خواندن و نوشتن با ترکیبی از هارد دیسک و SSD کش. این می تواند به بهبود عملکرد بیش از 20٪.

راه اندازی

فرآیند راه اندازی شد کمتر از دیدنی و جذاب است. من شروع TNAS نرم افزار دسکتاپ و آن را در بر داشت من درایو در شبکه است. من انتخاب آن و انتخاب "ورود" و ارائه شد با یک رمز عبور سریع است. دستی را پوشش نمی دهد اما وجود دارد یک کارت در جعبه است که گفت: برای رفتن به https://start.terra-master.com بنابراین من انجام داد. من تو را دیدم در طول راه که "نام کاربری TOS سیستم به طور پیش فرض مدیر سایت توسط admin" – بنابراین من نمیفهمد که احتمالا به معنای "رمز عبور" و نه نام کاربری. من که سعی کردم و یک پنجره مرورگر باز شده به آدرس IP NAS. که در آن من شروع به آن را مقداردهی اولیه.

طول اولیه شما باید گزینه ای را برای انجام یک "خودکار دانلود و نصب" از TOS یا دستی دانلود و نصب کنید و با جستجوی فایل بر روی کامپیوتر شما. من در حال حاضر دریافت فایل از Terra-استاد متاسفانه دو فایل وجود دارد که این مرحله مشخص نیست که کدام یک را استفاده کنید. من رفتم برای انتخاب خودکار گزینه تنها برای پیدا کردن آن غیر فعال بود. بنابراین من تا به حال به را انتخاب کنید گزینه کتابچه راهنمای کاربر.

مقدار دهی اولیه می روند شامل راه اندازی ایمیل امن و با ارسال یک کد تایید. "ارسال کد" را فشار دهید شروع یک 60-شمارش معکوس دوم, اما من تا به حال هیچ ایده آنچه که به معنای. من دریافت ایمیل بنابراین من انتخاب "نمی تواند دریافت ایمیل ؟ جست و خیز این" گزینه است. بعد ایمیل در نهایت وارد شده است.

پس از رسیدن به "فرمت حمله" مرحله فرمت شکست خورده است. من با استفاده از دو نام تجاری جدید 4TB NAS درایو وجود دارد و باید بدون هیچ دلیل این شکست خورده است. من را انتخاب کرد "دیسک سخت راه اندازی" گزینه ای که به من ارائه شد با یک موقع است که درایوهای شرح زیر خواهد بود مقداردهی اما وجود دارد هیچ درایو ذکر شده است. این چپ من در گیر دولت است.

من دکمه برگشت در مرورگر و پنجره که به من وارد گفت و گو. من به سیستم وارد شده و ارائه شد با TOS دسکتاپ. ذخیره سازی آمار نگاه خوب و وضعیت خوب بود. من با موفقیت آپلود یک فایل به NAS پس ظاهرا همه چیز کار میکنه.

من نصب وب سرور برنامه برای تست برخی از صفحه وب چیزهای کنم. FTP با این نسخهها کار بزرگ برای انتقال فایل ها به عنوان به خوبی. وجود انواع برنامه های مانند ابر خدمات ایمیل سرور و غیره.

فقط تعداد کمی از این نرم افزار شما می توانید نصب کنید

ویندوز نرم افزار دسکتاپ را فراهم می کند مقدار برای ویژگی های. شما می توانید استفاده از آن برای راه اندازی مرورگر رابط نقشه یک درایو و تغییر آدرس IP است. وجود دارد برخی از لینک ها به TerraMaster وب سایت, اما دیگر از آن, شما واقعا نیاز به استفاده از آن برای مقدار شما می توانید تقریبا همه چیز را از طریق رابط مرورگر.

برنامه ویندوز

چیزی که من دوست دارم

 • قابلیت نصب نرم افزار
 • قابلیت چند کاربر
 • پورت USB اضافی برای اتصال درایو خارجی

آنچه که من می خواهم تغییر

 • TerraMaster قطعا می تواند قرار دادن با هم یک مطلب جامع و کامل کتابچه راهنمای کاربر.

افکار نهایی

با وجود داشتن چند مسائل مربوط به راه اندازی F5-422 من پیدا کردم آن را بسیار خوب است. این همه چیز من نیاز به آن را انجام دهد و بیشتر. من به ویژه مانند توانایی برای اجرای یک وب سرور است که من استفاده از برای تست. اگر چه من فکر می کنم آنها می تواند با استفاده از یک بهتر کتابچه راهنمای کاربر وجود دارد کاملا چند ویدئوها در وب سایت خود را که توضیح دهد که چگونه به انجام وظایف مختلف است.

قیمت: $599.99
که در آن به خرید: TerraMaster و آمازون
منبع: نمونه از اين محصول ارائه شده توسط TerraMaster.

حمایت از Gadgeteer: The Gadgeteer اصلی منابع درآمد تبلیغات و لینک های وابسته در مقالات مثل این یکی. حتی اگر ما ممکن است دریافت غرامت ما همیشه به نظرات صادقانه ما در مورد تجربه ما با هر محصول.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب