تیلور سویفت در پاسخ به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن غیر واقعی است–آیا شما دیده این؟!

تیلور سویفت تبدیل شده است به طور فزاینده ای بیشتر آوازی در مورد سیاست در سال های اخیر و سفر خود را به تبدیل شد

توسط RECORDEJADID در 23 خرداد 1399

تیلور سویفت تبدیل شده است به طور فزاینده ای بیشتر آوازی در مورد سیاست در سال های اخیر و سفر خود را به تبدیل شدن به بیشتر از لحاظ سیاسی فعال بود و اساس Netflix مستند را از دست ندهید Americana.

اخیرا خواننده آشکارا انتقاد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برای پاسخ خود را به مرگ جورج فلوید و مینیاپولیس شد.

Donald Trump

شاتر

مغلوب ساختن پیشی جستن در توئیتر خود نوشت: "من نمی تواند به عقب ایستاده و تماشا این اتفاق می افتد به یک شهر بزرگ آمریکایی مینیاپولیس. در مجموع فقدان رهبری است. یا بسیار ضعیف رادیکال چپ شهردار یعقوب فری, دریافت عمل خود را با هم و به شهرستان تحت کنترل و یا ارسال خواهد شد در گارد ملی و کار درست انجام شود."

او به دنبال "این اراذل و اوباش هستند dishonoring حافظه جورج فلوید, و من نمی خواهد اجازه دهید که اتفاق می افتد. فقط صحبت کرد و به فرماندار Tim Walz و به او گفت که نظامی است با او تمام راه را. هر گونه مشکل و ما فرض را بر کنترل اما زمانی که غارت شروع به تیراندازی شروع می شود. با تشکر از شما!"

Donald Trump

شاتر

توییتر قرار داده سلب مسئولیت بیش از جیر توضیح داد که آن را "ستایش خشونت است."

بعد از مغلوب ساختن پیشی جستن توضیح داد که خود را صدای جیر جیر "به غارتگران نباید اجازه داده شود به غرق کردن صدای بسیاری از معترضان مسالمت آمیز."

Taylor Swift

شاتر

پاسخ به تهمت را صدای جیر جیر سریع نوشت: "پس از stoking آتش سفید برتری و نژادپرستی تمام خود را در انتخابات ریاست جمهوری شما باید عصب به وانمود کردن برتری اخلاقی قبل از تهدید خشونت? 'هنگامی که غارت شروع به تیراندازی شروع می شود,'??? ما به رای شما در ماه نوامبر است."

سویفت توییت شد او را بیشتر دوست داشتم در 2.2 میلیون را دوست دارد.

Taylor Swift

شاتر

پس از آن سریع است و همچنین او را تشویق پیروان برای رای دادن: "نژادی و بی عدالتی شده است عمیقا ریشه دوانده به دولت های محلی و ایالتی و تغییرات باید ساخته شود وجود دارد. در جهت سیاست های ما نیاز به انتخاب افرادی که مبارزه علیه خشونت پلیس و نژادپرستی از هر نوع."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن