قبل از اینکه خیلی دیر شوید، Scoop را در چادر بازی کودک دریافت کنید

در ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۰ در سری جدید برنامه غیرمنتظره با عنوان جمع ما به عنوان مجری حضور پیدا کرد. به عنوان نمونه

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

در ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۰ در سری جدید برنامه غیرمنتظره با عنوان جمع ما به عنوان مجری حضور پیدا کرد. به عنوان نمونه در قسمتی به نادیا مفتونی همسر حسین نوری پرداخته شده بود و طی این قسمت نامداری با حضور در خانه آنها از زندگی و گذشتهشان میپرسید. این برنامه کاری از گروه اجتماعی شبکه دو سیما به صورت زنده بعد از اخبار ۲۰:۳۰ و در ۶۰ قسمت ۴۰ دقیقهای پخش میشد و سری اول آن تا اول ماه رمضان آن سال ادامه یافت. در مهرماه سال ۹۳ نیز سری دیگری از خانمی که شما باشی در قالب مستند به روی آنتن شبکه دو رفت که هر قسمت آن به زندگی یک زن موفق میپرداخت. او همچنین در همان سال، کتاب خانمی که شما باشی را در قالب مجموعه داستانی کوتاه توسط انتشارات علمی فرهنگی منتشر کرد. پنج سری از برنامه خانمی که شما باشی از شبکه دوم سیما پخش شدهاست.

Post has  been c re ated by GSA​ Content  Gen er​ator Dem​oversi᠎on .

او سال ۱۳۹۱ را با برنامه سال تحویل آغاز کرد و در نوروز همان سال، اجرای هر شب برنامه خانمی که شما باشی را بر عهده داشت ولی خبری مبنی بر منع فعالیت وی، در کنار فرزاد حسنی و احسان علیخانی پخش شد. او در مصاحبه با مجله زندگی ایدهآل در سال ۱۳۹۴ گفت برخاسته از یک خانواده سنتی است و تا هفت نسل قبل از او همه در خانوادهشان چادر بر سر میکردهاند. پارک جنگلی ظرفیت 4000 چادر را دارد و به جز آن 280 کلبه در آن قرار گرفته و در اختیار مسافرانی قرار می گیرد که از این منطقه عبور می کنند. در کوهسر مشهد امکاناتی قرار داده شده است که می توانید از آن بهره مند شوید. درها و ارسی های چوبی با کاشیکاری های طاقدار نمای عمارت را از داخل حیاط زیبا کرده است. در ۷ فروردین ۱۴۰۰، شبکههای اجتماعی و رسانههای داخل ایران خبر از درگذشت آزاده قیمت چادر مسافرتی کلبه ای نامداری دادند. در مهر ۱۳۹۵، نامداری خبر از به دنیا آمدن فرزند دخترش داد. Th​is post has  be​en written wi᠎th G᠎SA Content Generator DEMO​!

نامداری پس از ۱۲ سال کار در سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران بهطور غیررسمی ممنوعالتصویر شده بود. نامداری در سال ۹۵ پس از سه سال دوری از اجرا با برنامه گفتگومحور آبان بر روی آپارات مجدداً به صحنه بازگشت. به گفته برخی، نامداری به خاطر این اتفاق دچار فشار روانی شده بود و پیش دوستانش هم ابراز ناراحتی میکرد. چند همسری به سختی انجام میگرفت. در این بازار سرپوشیده که یک سوی آن در خیابان امام رضا باز می شود و درب دیگر آن در میان بازار های هفده شهریور است، انواع سوغات مشهد به خصوص زعفران و خشکبار و تسبیح و سنگ های قیمتی در قالب انگشتر و نقره جات به چشم می خورد. ۴- چادر: در اغلب اوقات استفاده نمیشود چون لباس محلی به شدت حافظ حجاب است وجود آن غیرضروری به نظر میرسد. در منزل نامداری دستنوشتههای خطاب به دخترش بهشکل وصیت و خداحافظی و داروهایی که استفاده میکرده یافت شدهاند. راه دوم: استفاده از پر های رنگی است. سری دوم این برنامه از ۱ آبان ۱۳۸۹ آغاز شد و در آخرین پنجشنبه سال به کار خود پایان داد.

وی در سال ۱۳۹۴، با سجاد عبادی پسر رحیم عبادی ازدواج کرد. در اردیبهشت ۱۳۹۲، فرزاد حسنی و آزاده نامداری با حضورشان در کنسرت فرزاد فرزین ازدواج خود را رسانهای کرده و در ۶ تیر ۱۳۹۲ به عقد هم درآمدند و سید حسن خمینی عاقد آنها بود. با آغاز سال ۱۳۹۲ نامداری سری دوم برنامه خانمی که شما باشی را نویسندگی، اجرا و تهیهکنندگی کرد. او در سال ۹۴ از حضور خود با ششمین سری از برنامه مستند خانمی که شما باشی خبر داده بود که یکبار دیگر برنامهاش توقیف شد در حالی که تیزرهای این برنامه از شبکه دو پخش شده بود. وی در سال (۲۰۱۱) دانشجوی سال اول مدیریت تولید در دانشگاه چونگ وون بود. اما بعد از حدود یک سال در خرداد ۱۳۹۳ این دو از هم جدا شدند و در ۲۰ مرداد ۱۳۹۳ خبر طلاق رسماً توسط آزاده نامداری رسانهای شد. پس از گذشت مدتی و بعد از ملاقاتهای متعدد و صحبتهایی حول محور ارتش مردگان و واقعی بودن آنها دنریس حرفهای جان را باور میکند و با او متحد میشود و تصمیم میگیرد که بعد از شکست دادن ارتش مردگان برای بدست آوردن تخت آهنین تلاش کند.

آخرین مطالب