پسر پسر تیلور سویفت فقط چیزی عمده در مورد رابطه خود را نشان داد–تبریک!

تیلور سویفت و جو آلوین در حال لذت بردن از تعطیلات عاشقانه در یوتا، آلوین فقط در اینستاگرام خود را نشان داد! زن

توسط RECORDEJADID در 21 مرداد 1399

تیلور سویفت و جو آلوین در حال لذت بردن از تعطیلات عاشقانه در یوتا، آلوین فقط در اینستاگرام خود را نشان داد!

زن و شوهر مشهور خصوصی در مورد رابطه خود را. اما این باعث نشد که آلوین در این هفته یک عکس از راهبری برای رسانه های اجتماعی ارسال کند، و به طور سهواً آنچه را که رسانه ها در تمام هفته گمانه زنی می کردند را تأیید می کرد: که این زوج فقط از یک فرار به پارک سیتی، یوتا لذت می برند. ما خيلي براش خوشحاليم

بزرگترین فروش در مد در حال پایین رفتن در حال حاضر!

خواندن بیشتر: شما ممکن است بخواهید به قبل از شنیدن این اخبار در مورد کیم کارداشیان و کنیه غرب که فقط کردم بیرون-- همه چیز گرفتن خیلی بد!

The August 6th post, which was captioned simply with a mountain emoji, showed off Alwyn's muscles (and mad-hiking skills!).

منابع متعدد به مطبوعات تایید کرده اند که زن و شوهر ساخته شده توقف در راه خود را از خانه سویفت نشویل به او را در ل.ا.

بايد چند روز ديگه وقتي ميتوني دزدکي بري به خصوص وقتی که هفتمین seventh آلبوم خود را #1 کرده اید، که نام مستعار آن «فولکلور» سویفت است. -دوباره تبریک میگم!)

بیشتر بخوانید: یکی دیگر از پوسته های بزرگ درباره الن DeGeneres فقط کردم بیرون--چگونه او دور با این؟!

عکس احتمالا توسط خود سویفت شات، که به این معنی او می تواند "دوست دختر اینستاگرام" را به لیست طولانی خود را از تمجید اضافه کنید.

سفر این زوج در همان زمان به عنوان سفر طولانی مدت سویفت می آید که در آن به نام های کنیه وست و کیم کارداشیان وست به تعطیلات بازگشت به عقب دست به کار شده اند تا رابطه شان را به طور روبراه کنند. تعجب می کنم که چه کسی زمان بهتری دارد!

بیشتر بخوانید: پال جاستین تیمبرلیک فقط اجازه دهید این راز بزرگ در مورد لغزش ازدواج او--ما شوکه!

حال، همه چیز خوب باید به پایان می رسه، و منابع تایید شده به E! که اين زوج الان به لس آنجلس برگشتن لطفا ً به زودی مطالب بیشتری را ارسال کنید، جو!tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de