هدف فقط شگفت انگیز ترین تا کنون اعلام و ما در شوک هستیم!

کلاه ها را به هدف–زنجیره ای فقط اعلام کرد که آن را ادامه خواهد داد به کارکنان آن را افزایش پرداخت تا 30 مه! ای

توسط RECORDEJADID در 25 اردیبهشت 1399

کلاه ها را به هدف–زنجیره ای فقط اعلام کرد که آن را ادامه خواهد داد به کارکنان آن را افزایش پرداخت تا 30 مه!

این خرده فروش اعلام کرد که آن را حفظ خواهد کرد آن 2 $در هر ساعت به طور موقت افزایش دستمزد از طریق پایان ماه انتشار خود را فشار دهید صفحه در آوریل 23. ما خیلی خوشحال هستند!

ادامه داد: افزایش پرداخت است که به منظور کمک آن مهم ترین کارکنان--خط مقدم اعضای تیم--که "سهم قابل توجهی" به این شرکت با نام مستعار به فروشگاه های روزمره کمک کرده است تا در میان COVID-19 شیوع. ما عاشق این سیاست و تحسین زنجیره ای برای ساخت این مهم تماس بگیرید.

ادامه مطلب: Costco فقط ساخته شده یک تغییر بزرگ به آن فروشگاه و مشتریان هستند ناجور!

این شرکت همچنین اعلام کرد که این نیز ادامه خواهد داد برای دسترسی به رایگان و امن و قابل اعتماد بازگشت به بالا برای مراقبت از اعضای تیم و 30 روز مرخصی با حقوق برای اعضای تیم که 65 ساله یا مسن تر باردار یا کسانی که زمینه ای شرایط پزشکی به عنوان تعریف شده توسط CDC. بزرگ بزند!

"این شرح است قبلا اعلام کرد 300 میلیون دلار سرمایه گذاری در دستمزد و پاداش و مرخصی با حقوق و مزایای خود را در خط مقدم اعضای تیم" آزادی همچنان ادامه دارد. این شامل تجهیزات حفاظتی اختصاصی, خرید ساعت و تخفیف برای اعضای تیم است.

"ما قدردانی عمیق خود را به صورت قابل توجه تلاش تیم ما را به حمایت از مهمانان در سراسر کشور" مدیر عامل برایان کرنل نشان داد. "ما متعهد به اولویت تلاش های ما برای ارائه خود را به خوبی بودن به طوری که آنها می تواند مراقبت از خود و خانواده خود را در طول این زمان بی سابقه." به عنوان آنها باید!

ادامه مطلب: هدف فقط ساخته شده یک به روز رسانی عمده به فروشگاه خود را, سیاست و مشتریان هستند ناجور!

مینیاپولیس-شرکت مبتنی بر گرفته شده از دیگر اقدامات ایمنی از جمله ارائه رایگان ماسک و دستکش و اجرای دقیق روش های تمیز کردن و اجتماعی فاصله پروتکل های. این شرکت حتی ارائه دماسنج برای اعضای تیم برای انجام در خانه چک قبل از آمدن به محل کار. ما این عشق!

ما فکر می کنم آن را بسیار مهم برای این شرکت های بزرگ به مراقبت خوب از کارکنان خود و مشتریان در این زمان. چه چیزی شما فکر می کنم--دارای هدف گرفته مراحل درست در طول رمان coronavirus همه گیر?tinyurlis.gdulvis.net
آخرین مطالب