قدرت خلاقیت با شما هر کجا که شما بروید با Smartta SliderMini 2

اخبار – چند سال پیش من خریداری من اولین کشویی برای بیش از $2000. به عنوان یک عکاس/Videographer, من تا به حال ا

توسط RECORDEJADID در 11 تیر 1399


اخبار – چند سال پیش من خریداری من اولین کشویی برای بیش از $2000. به عنوان یک عکاس/Videographer, من تا به حال ایده های بزرگ برای پروژه های خلاق در نقاط مختلف داخل و خارج از منزل. کشویی نسبتا بزرگ و سنگین و مورد نیاز چندین add-ons به عملکردی و آن را در زمان بسیار کمی از زمان و تلاش برای آماده رفتن. پس از چند استفاده کردم خسته از با استفاده از آن و به این روز از آن باقی مانده است نسبتا با نام تجاری جدید در موارد متعدد آن نیاز به ذخیره می شود با خیال راحت.

از آن پس من در نگاه بسیاری از لغزنده به عنوان طرح های جدید و ویژگی های و گزینه های در دسترس تبدیل شده اند اما هیچ یک از آنها را شیفته من یا به دلیل اندازه هزینه و یا عدم وجود ویژگی های است که من می خواهند و نیاز.

وارد SMARTTA SliderMini 2

این نوار لغزنده به زودی منتشر خواهد شد و دارای ویژگی های است که من بسیار علاقه مند در تلاش است. آن است که کوچک و جمع و جور و دارای حرکت صاف کنترل 4 تخصص حالت که شامل 10 از پیش تعیین شده حالت مرور زمان یک شیر توقف, حرکت, حلقه, حالت, اقامت حالت Time-lapse و توقف حرکت یک حالت منحنی یک 1500 میلی آمپر ساعت ساخته شده در باتری است که می تواند تا 52 ساعت, و دو کنترل از طریق Smartta Go app در دسترس است که در هر دو آندروید و iOS.


من نیز به خصوص علاقه مند زیرا در سال 2018 اصلی SMARTTA SliderMini V1 شد 1639% بودجه در Indiegogo در یک ماه آن را به دست آورد اگر جایزه طراحی 2019.

این SliderMini 2 به زودی منتشر خواهد شد و انتظار می رود که عرضه در اواسط ماه جولای سال 2020 است. به مناسبت انتشار SMARTTA خواهد شد با ارائه 20 ٪ تخفیف به علاوه یک توپ رایگان سر (یک 69 دلار ارزش). من انتظار برای دریافت یک نمونه از SliderMini 2 برای نقد و بررسی, بنابراین شما می توانید اقامت برای من دقیق نظر. بازدید ismartta.com برای اطلاعات بیشتر.

حمایت از Gadgeteer: The Gadgeteer اصلی منابع درآمد تبلیغات و لینک های وابسته در مقالات مثل این یکی. حتی اگر ما ممکن است دریافت غرامت ما همیشه به نظرات صادقانه ما در مورد تجربه ما با هر محصول.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de