تاکو بل فقط ساخته شده ترین دلخراش اطلاعیه همیشه مشتریان در حال از دست دادن آن!

تاکو بل است ساخت برخی از تغییرات بزرگ به منوی خود و مشتریان به داشتن آن نیست! فست فود های زنجیره ای به تازگی ا

توسط RECORDEJADID در 5 مرداد 1399

تاکو بل است ساخت برخی از تغییرات بزرگ به منوی خود و مشتریان به داشتن آن نیست!

فست فود های زنجیره ای به تازگی اعلام کرد که آنها خواهد بود به روز رسانی منوی خود مصرف کردن چندین آیتم های محبوب با امید تسهیل عملیات برای کمک به آنها را اجرا بیشتر هموار. متاسفانه این ممکن است به معنای خداحافظی با برخی از مورد علاقه شخصی خود را آیتم های منو.

نگه داشتن خواندن برای تمام جزئیات!

این صندل *هر* زن باید خود را در این تابستان

Taco Bell

شاتر

در آزادی مطبوعات زنجیره ای اعلام کرد این تغییرات که اجرا خواهد شد در ماه اوت است.

این بیانیه توضیح داد: "آغاز ماه اوت 13, ما خواهد بود ساده منو ما برای ساده کردن عملیات. این تکامل منو رویکرد می آید که پس از تجزیه و تحلیل راه های جدید ما در حال اجرا رستوران ما. با ایمنی بالا از ذهن ما می خواهیم اطمینان حاصل شود آسان و سریع سفارش تجربه برای مهمانان ما و اعضای تیم است."

tacos

شاتر

در مجموع تاکو بل از بین بردن 13 آیتم از منو های آن: استیک کبابی نرم تاکو, 7-لایه Burrito ی Nachos عالی فربه Fritos Burrito تند Tostada سه لایه ی Nachos تند سیب زمینی نرم تاکو قشنگ Fiesta سیب زمینی پنیری سیب زمینی حاوی Griller فربه Nacho لود Griller چیپس و نرخهای پایین و مینی کتری کاسه.

مشتریان قطعا ناراحت در مورد این تغییرات منو و به خصوص نا امید است که زنجیره ای به حالت تعلیق در همه غذاهای سیب زمینی.

Taco Bell menu

شاتر

به علاوه تاکو بل معروف Quesarito به نظر می رسد مانند آن را نیز ممکن است در راه است.

آزادی مطبوعات گفت: "در حالی که Quesarito ممکن است حذف شود از ما menuboards وجود دارد بدون نیاز به خداحافظی. شما هنوز هم می توانید سفارش Quesarito دیجیتالی از طریق وب سایت ما و یا در برنامه ما است."

Taco Bell

شاتر

تاکو بل امیدوار است که این تغییرات منو را به زنجیره ای از اتاق به تجربه جدید و آیتم های منو و حتی گسترش کارخانه خود مبتنی بر گزینه های.

این بیانیه در ادامه توجه تشویق "و در حالی که تغییر سخت است ساده منو و نوآوری فرایند را ترک اتاق را برای جدید فن مورد علاقه های شما ادامه پیشرفت در مقوله های مانند گیاهی, رژیم های غذایی و حتی فرصت برای بازگشت برخی از آثار کلاسیک در یک مدت زمان محدود بر اساس."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن