Strauss & Wagner SW-ANCBT501 بی سیم Over-Ear Headphones review

نقد و بررسی – به تازگی من شده اند با بهره گیری از این فرصت برای تست و بررسی چندین مشابه هدفون برای دیدن چه کا

توسط RECORDEJADID در 28 تیر 1399

نقد و بررسی – به تازگی من شده اند با بهره گیری از این فرصت برای تست و بررسی چندین مشابه هدفون برای دیدن چه کار می کند برای من گوش دادن روزانه نیاز دارد. من می خواهم به تماشای فیلم, گوش دادن به موسیقی و شرکت در وبینارهای و زوم جلسات و غیره. این زمان در اطراف من برای تست و بررسی Strauss & Wagner SW-ANCBT501 بی سیم Over-Ear Headphones.

آنچه در آن است ؟

اشتراوس و واگنر SW-ANCBT501 بی سیم بیش از هدفون ساخته شده برای پوشیدن روزمره است. ویژگی های عبارتند از: فعال لغو سر و صدا بلوتوث 5.0 ساخته شده در میکروفون برای گرفتن تماس 40hrs زمان بازی و USB-C شارژ سریع. چرم earpads قابل تعویض هستند.

چه در جعبه


1 x Strauss & Wagner SW-ANCBT501 بی سیم Over-Ear Headphones
1 x کتابچه راهنمای کاربر
1 عدد کیف حمل و نقل
1 x USB-C کابل شارژ
1 x USB-C به 3.5 mm کابل قابل جدا شدن

طراحی و امکانات

مشخصات

اتصالات: بلوتوث و سیمی
نوع اتصال: USB نوع C
جک هدفون: 3.5 mm
هدفون, فاکتور شکل: دو برابر

ویژگی های

  • Audiophile سطح صدا با باس چشمگیر و 40hrs زمان پخش این برنامه شامل بلوتوث 5.0 و یک 3.5 mm کابل سیمی گوش دادن
  • سه سر و صدا لغو تنظیمات غیر فعال و فعال محیط زیست (28db کاهش سر و صدا نمی تواند استفاده از لغو سر و صدا در حالی که سیمی نمی تواند لغو human voices)
  • ساخته شده برای پوشیدن روزمره با تعویض چرم earpads شرکت حمل مورد مفصل گردنده earpads و آسان برای پیدا کردن دکمه به علاوه یک ساخته شده است در میکروفون برای تماس گرفتن با 45 ساعت زمان مکالمه
  • نوع-C سریع شارژ دادن 5 ساعت بازی به صورت هر 5 دقیقه شارژ

خارج از earcups براق می باشند و ترکیبی از فلز و پلاستیک است. وجود دارد کاهش نویز میکروفون در هر earcup. در داخل earpads هر طرف مشخص شده است راست یا چپ. این هدفون با یک نیمه سخت است که نگه می دارد آنها را به خوبی فراهم می کند حفاظت کافی. آن را نیز دارای کابل و کتابچه راهنمای کاربر ،

هدفون کنترل ها در اطراف لبه های هر earcup و نشان داده شده در نمودار زیر.


پیشانی بند قابل تنظیم و شفت است که آن را اسلاید برای تنظیم فلز است.

عملکرد


هدفون را خوب جمع و جور قابل حمل و مناسب به راحتی و با خیال راحت به این مورد. نیز وجود دارد یک جیب در مورد راهنمای کاربر و کابل و غیره.

یک بار به طور کامل شارژ شما قدرت آنها را در حالی که پایین نگه داشتن دکمه پاور و آنها را به حالت مرتبطسازی است. هدفون جفت به سرعت و به راحتی و با اتصال بلوتوث جامد باقی می ماند. صدا برای دستورات صوتی برای تلفن های موبایل رباتیک بیشتر از انسان است. از لغو سر و صدا را می توان روشن و خاموش کردن و به خوبی کار می کند.

هنگامی که با استفاده از این هدفون برای تلفن من می توانید بشنوید طرف دیگر به خوبی و بالعکس.

برای گوش دادن به موسیقی من تست هدفون با گوش دادن به ژانرهای مختلف از جمله معاصر جاز گوش دادن آسان, انجیل, روح و رگی. این پایین Mids و اوج حضور دارند و آنها به خوبی نشان داده شده در مربوطه محدوده. ارائه شده است که خالی از هر گونه محسوس اعوجاج حتی در بالاترین حجم آن محدود است. تولید کننده توصیف این هدفون به عنوان Audiophile کیفیت اما موافق نیستم که مقایسه آنها با "true" هدفون های audiophile. این است که می گویند که آنها انجام یک کار بسیار خوب برای بازی های گاه به گوش دادن.
عملیات:
هدفون بسیار راحت برای پوشیدن دارم:

چیزی که من دوست دارم

  • کیفیت ساخت
  • کیفیت صدا
  • این Noice قابلیت لغو
  • آسایش

آنچه که من می خواهم تغییر

  • هنوز مطمئن شوید که اگر من می خواهم به طور مستقل طراحی شده لغو سر و صدا. در حالی که من می توانید ببینید سود در برخی موارد من شخصا ترجیح می دهند آن را به صورت وابسته به قدرت اصلی.

افکار نهایی

این هدفون به خوبی ساخته شده است و صدای مناسب و معقول به اندازه کافی برای بازی گاه به گاه روزانه گوش دادن از هر دو موسیقی و فیلم برای استفاده در تماس های تلفنی. آنها را می توان برای مدت زمان طولانی بدون خستگی و قابل تنظیم و خالی شیرازه فراهم می کند برای یک مناسب است.

قیمت: $99.95
که در آن به خرید: آمازون و Strauss & Wagner سایت
منبع: نمونه برای این بررسی ارائه شده توسط Strauss & Wagner

حمایت از Gadgeteer: The Gadgeteer اصلی منابع درآمد تبلیغات و لینک های وابسته در مقالات مثل این یکی. حتی اگر ما ممکن است دریافت غرامت ما همیشه به نظرات صادقانه ما در مورد تجربه ما با هر محصول.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن