استارباکس فقط شگفت انگیز ترین تا کنون اعلام و ما در شوک هستیم!

استارباکس فقط یک اطلاعیه در مورد چگونه آنها برنامه ریزی برای بازگشایی فروشگاه خود را. با گسترش coronavirus است

توسط RECORDEJADID در 21 اردیبهشت 1399

استارباکس فقط یک اطلاعیه در مورد چگونه آنها برنامه ریزی برای بازگشایی فروشگاه خود را. با گسترش coronavirus استارباکس بسته بیش از نیمی از آن در ایالات متحده و کانادا مکان–می روم تنها درایو از طریق فروشگاه باز است.

Starbucks drive-thru

شاتر

اما در حال حاضر که ایالات متحده شروع به بازگشایی کسب و کار استارباکس اعلام کرده است طرح خود را برای بازگشایی.

در پایان این هفته قهوه زنجیره امید به بازگشایی 85 درصد از فروشگاه های آن است. ژوئن 1, استارباکس قصد دارد به بیش از 90% از فروشگاه خود را به بالا و در حال اجرا است.

Starbucks app

شاتر

مدیر اجرایی کوین جانسون توضیح داد: در نامه ای به مشتریان استارباکس: "بنیاد رویکرد ما می آید از آنچه که ما آموخته اند که در آن بیش از 98 درصد از فروشگاه های ما در حال حاضر باز و عامل تحت تجدید نظر از پروتکل های. ما اقتباس کرده اند این پروتکل برای ما و هدف ما این است که بیش از استانداردهای مشخص شده توسط مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری برای یک تجربه امن را از جمله افزایش تاکید بر تمیز کردن و مطابق با پروتکل در فروشگاه ما."

Starbucks cup

شاتر

وجود خواهد داشت برخی از تغییرات قابل توجه. با توجه به استارباکس' بیانیه "ما گسترش خدمات فراتر از طریق درایو شامل سفارش های تلفن همراه برای تماس انتخاب کنید تا تحویل و در برخی از مکان های منظقه وانت و گرفتن و رفتن را از طریق کافه."

Starbucks

شاتر

در این نامه توضیح می دهد که زنجیره ای آماده است برای این انتقال: "قبل از COVID-19 بیش از 80 درصد از سفارشات مشتریان در ایالات متحده آمریکا شد و به صورت "بر روی بروید" — از طریق درایو از طریق در یک کافه در نقطه فروش و یا از طریق تلفن همراه سفارش برای وانت یا تحویل. این بدان معناست که اکثر مشتریان استارباکس در حال حاضر آشنا با امن و راحت تجربه است که در حال حاضر به نام فاصله فیزیکی توصیه."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن