صرف زمان بیش از حد در آفتاب ؟ Aloisia زیبایی پوست آلوئه غبار ژل را به پوست خود را تسکین آن نیاز

راه آسان برای دریافت دیگر فولر مو برای تابستان پس از ماه از پناه در محل در داخل خانه من می دانم که

توسط RECORDEJADID در 5 تیر 1399

راه آسان برای دریافت دیگر فولر مو برای تابستان

پس از ماه از پناه در محل در داخل خانه من می دانم که بسیاری از ما relishing هر فرصتی ما را وادار به رفتن به خارج از تنفس هوای تازه و احساس گرم خورشید در پوست ما. یا شاید آن را فقط به من.

من را دریافت نمی اشتباه است; من عاشق دختر من از صمیم قلب. اما سه ماه با هم در یک آپارتمان به معنی من گنج در هر ثانیه ما را وادار به صرف خارج از این دیوار. من به تازگی برنامه ریزی یک پیک نیک در پارک برای دو نفر از ما (به لحاظ اجتماعی فاصله از هر کس دیگری البته) و این خیلی خوب بود به غیر روحانی کردن بر روی چمن در پارک شنیدن پرندگان پیکور و لذت بردن از تابستان گرم آب و هوا.

به جز زمانی که من به خانه من پوست روشن و قرمز. حتی اگر من پوشیدن کرم های ضد آفتاب مذهبی و گاهی آفتاب است فقط بیش از حد و پوست ملتهب و تحریک می شود. خوشبختانه من فقط می خواهم دریافت یک نمونه از Aloisia زیبایی جدید آبرسانی عمیق آلوئه غبار ژل. بحث در مورد یک نجات دهنده زندگی. آن را ساخته شده از فوق العاده تسکین دهنده آلوئه ورا آب و آلوئه ورا و عصاره برگ, به علاوه درمانی دیگر مواد تشکیل دهنده است که پر کردن پوست. من spritzed چند پمپ بر روی چهره (چشم بسته!) و تقریبا بلافاصله پوست من احساس کولر تر و کمتر ملتهب است.

حتی بهتر است چرا که این غبار ساخته شده است با هیدرولیز کلاژن پوست من نیز احساس هیدراته و مرطوب. تنها پس از چند روز استفاده از این غبار ژل در صبح و بعد از ظهر و شب پوست من بود به طور کامل به حالت عادی بازگشت. بهتر است در حقیقت به دلیل آن بود و حتی بیشتر هیدراته تر از حد معمول است.

اگر شما می خواهم به صرف زمان در آفتاب مثل من و سپس شما نباید بدون این غبار ژل در این تابستان. آن را تحت $20 و آن را با این نسخهها کار شگفتی های بر روی پوست خود را فقط در یک دقیقه. نگه داشتن یک در کیسه های ساحل و شما با استفاده از به طور مداوم.

فروشگاه ALOISIA را پوست آلوئه غبار ژل در حال حاضر

SheFinds دریافت کارمزد برای خرید از طریق لینک کلیک کنید در این پست.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن