Soundpeats Trueshift2 TWS از Earbuds بررسی

نقد و بررسی – من فکر می کنم من ممکن است پیدا کرده اند مورد علاقه من از earbuds. این Soundpeats Trueshift2 TWS

توسط RECORDEJADID در 14 تیر 1399

نقد و بررسی – من فکر می کنم من ممکن است پیدا کرده اند مورد علاقه من از earbuds. این Soundpeats Trueshift2 TWS Earbuds طراحی شده با ورزش و فعالیت های در ذهن, اما آنها نمی فدا کردن کیفیت صدا برای دوام و مناسب هنگامی که شما را عرق. وجود دارد بسیاری از شسته و رفته کوچک اضافی در بسته که دور آن را به سادگی به عنوان یک راه حل کامل. Soundpeats تعداد زیادی حق با این موضوعات است. بیایید پیدا کردن اطلاعات بیشتر. به نقد و بررسی!

آنچه در آن است ؟

آنها ورزش گرا بلوتوث earbuds که با آمدن خود به خود شارژ/کیف حمل.

چه چیزی در جعبه ؟

شما از earbuds شارژ/کیف حمل یک USB به USB-C کابل شارژ و متناوب به اندازه زیر برای earbuds.

مشخصات سخت افزاری

 • بلوتوث 5.0
 • 6 ساعت از زمان بازی در earbuds بین اتهامات
 • 3000 میلی آمپر ساعت ظرفیت در شارژ مورد (به اندازه کافی برای 100 ساعت earbud بازی قبل از شارژ مجدد)
 • IPX7 مقاومت در برابر آب
 • USB و USB-C سازگاری در مورد شارژ

طراحی و امکانات

این Soundpeats Trueshift2 TWS Earbuds یک "سبک بال" جوانه. ببینید که حلقه neoprene در earbud در تصویر زیر ؟

که همکار کوچک tucks در زیر whorl در گوش خود را (به نام "antihelical برابر" برای آناتومی کارشناسان وجود دارد) برای حفظ جوانه از لغزش کردن زمانی که در حال استفاده است. شما بخوبی و آنها نمی های پاپ زمانی که شما در حال انجام عرق مسائل است. در اینجا یک شات از جوانه در محل:

Soundpeats متفکرانه شامل انواع بال انواع و اندازه های مختلف جوانه را پوشش می دهد در بسته بندی بنابراین شما می توانید ترکیب خود را برای مطابقت با اندازه گوش. من در بر داشت مجموعه ای متصل به earbuds فقط خوب کار می کرد برای من.

کیت خود را همراه با یک جامد کوچک قابل حمل است که به اتهام جوانه زمانی که استفاده نمی کنید. در 2.25" توسط 1.25" 3.5" آن را یک اندازه مناسب برای ذخیره کردن در کیسه خود را.

هنگامی که شما برای باز کردن پرونده شما دیدن گهواره برای earbuds. من معدن زوج با آی فون من و من پیدا کردم که آنها به طور خودکار اتصال به آی فون وقتی که من آنها را بیرون بکشد و سپس قطع زمانی که در لانه خود را. من دوست دارم که.

یکی دیگر از ویژگی های من عشق است, شارژ راه اندازی. وجود دارد یک نئوپرن پنل میآید که سست در کنار حفاظت از هر دو USB و USB-C پورت برای شارژ. شما همچنین می توانید با استفاده از 3000 میلی آمپر ساعت ظرفیت باتری به شارژ و موارد دیگر در خرج کردن. هنگامی که شما موسیقی پاپ از earbuds خود را در مورد 4-نور چراغ نشانگر به شما می گوید چه مقدار آب شما را ترک کرده اند.

Soundpeats همچنین شامل یک USB به USB-C کابل. کنسرت بربس برای قرار دادن تمام لوازم جانبی مناسب در بسته!

کیفیت صدا فوق العاده است. این جوانه های ورزشی یک Airoha چیپ ست و از 6mm گرافن راننده... هر آنچه که بدان معنی است. من نه در سخت افزار, اطلاعات, اما من می توانم به شما بگویم که صدا های غنی و لوکس. وجود دارد هیچ گزینه ای که من می توانید به تنظیم bass/treble و یا به ارائه صدا های مختلف حالت (مثل موسیقی و فیلم و غیره). که ممکن است یک turnoff برای برخی از, اما من شده اند تست صدا برای موسیقی و پادکست ها و Netflix با عدم کیفیت. من شده است با استفاده از آنها برای مدیتیشن برنامه من تست که با استفاده همهجانبه صداهای (لایه بندی شده موسیقی, شعار, زنگ, زنگ, جریان آب, و غیره.) و آنها فوق العاده هستند. بیشتر در مورد که در آینده نقد و بررسی.

یک مشکل بزرگ شما ببینید با تعداد زیادی از میکرو جوانه کاربر کنترل اما Trueshift2 TWS earbuds را به بهترین از آن. آن را هنوز هم معمول ترکیبی از شیر و نگه می دارد به چیزهایی اتفاق می افتد: تک شیر و دو شیر و نگه دارید و برخی از توابع کار با حق غنچه و برخی با دکمه سمت چپ. اما یک منطقه این earbuds درخشش در عملکرد ضربه خود را. که تمام عقب سطح "tappable" و نیاز به حداقل فشار برای فعال کردن:

آن است که فوق العاده حساس هر چند که هر دو یک چیز خوب و بد. شما احساس نمی مانند شما در حال رانندگی جوانه به کانال گوش خود را به توابع به کار, اما آنها به اندازه کافی حساس است که مسواک زدن آنها را به آرامی فعال خواهد شد یک تابع. من در بر داشت این در حالی است که کار کردن در زمانی که نور قلم مو از کنار سر من با من دست می تواند باعث از موسیقی من برای مکث. این چیزی است که شما می توانید استفاده به اما و بهتر از سخت فشار دکمه گزینه های. انتظار یک منحنی یادگیری و برخی از تمرین برای به دست آوردن این ترکیب را برای توابع مختلف است.

تلفن تماس با کیفیت بسیار خوب. شما می توانید فعال کردن دستیار صوتی خود را با یک شیر سه گانه (دوباره عمل!) به تماس و یا استفاده از دیگر توابع فعال. و یا فقط شماره گیری بر روی تلفن خود را. در هر صورت من گزارش می دهد که کیفیت تماس روشن است در هر دو طرف با وجود کوچک میکروفون قرار در earbud. من که متوجه کیفیت بهتر است که نزدیک به تلفن من... آن را می شود کمی tinny اگر من قدم به اتاق دیگر از مستقیم بلوتوث دسترسی داشته باشید. اما اگر شما در حال حمل گوشی خود را در جیب شما نمی خواهد هر گونه مسائل وجود دارد.

یک آخر توجه داشته باشید در شارژ. از earbuds خود را ورزشی 6 ساعت عمر باتری را دور از صورت است. اما در مورد خود حمل ظرفیت کافی برای شارژ آنها را به صورت 100 ساعت قبل از استفاده از شارژ مورد خود را. من رفته هفته بدون نیاز به شارژ و این مورد که بسیار جذاب است. اما من یک دوره استفاده و پسر معمولا با استفاده از earbuds برای 1-2 ساعت در یک زمان. اگر شما زندگی می کنند در تمام طول روز خود را با earbuds که تا 6 ساعت عمر برای شما کار خواهد کرد.

چیزی که من دوست دارم

 • صدای عالی حتی برای تماس های تلفنی
 • اقامت قرار داده است که درگیر در فعالیت های بدنی
 • ترکیب سازی/شارژ مورد بسیار عالی است
 • USB و USB-C سازگاری

چه نیاز به بهبود

 • 6 ساعت باتری محدودیتی در جوانه های بین اتهامات ممکن است ایده آل بسته به مورد استفاده خود را به
 • با استفاده از این توابع در earbuds یک بیت از یک منحنی یادگیری

افکار نهایی

من تست کردم مجموعه ای از earbuds و Soundpeats Trueshift2 TWS Earbuds مورد علاقه من است. بال سبک مناسب و مقاومت در برابر آب برای فعالیت های فیزیکی مانند ورزش و زنی چمن. کیفیت صدا بسیار عالی برای هر دو موسیقی و فیلم. من واقعا دوست دارم شارژ مورد برای هر دو حفاظت و راحتی. این یک گرد بسته است که متناسب با تعداد زیادی از نیاز برای مجموعه ای از earbuds در یک قیمت عالی.

قیمت: $45.99 در آمازون نخست
که در آن به خرید: آمازون!
منبع: نمونه از اين محصول ارائه شده توسط SOUNDPEATS.

حمایت از Gadgeteer: The Gadgeteer اصلی منابع درآمد تبلیغات و لینک های وابسته در مقالات مثل این یکی. حتی اگر ما ممکن است دریافت غرامت ما همیشه به نظرات صادقانه ما در مورد تجربه ما با هر محصول.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن